Praca na wakacje

Wielkimi krokami zbliżają się upragnione przez dzieci i młodzież wakacje. Od następnego piątku (29 czerwca) głogowscy uczniowie będą cieszyć się wolnością. Nie wszyscy jednak spędzą ten czas na błogim lenistwie. Część będzie chciała podjąć wakacyjną pracę. Taką możliwość po raz kolejny młodym mieszkańcom Głogowa stwarza Spółdzielnia Mieszkaniowa “Nadodrze”.

Wakacyjna praca dla młodych organizowana przez Spółdzielnie Mieszkaniową “Nadodrze” stała się już tradycją. Co roku przyciąga rzeszę młodych mieszkańców Głogowa, którzy chcą zarobić trochę pieniędzy w czasie wakacji. Zwykle chętnych do pracy jest więcej niż miejsc, dlatego zmieniono zasady rekrutacji. Będzie się ona odbywać w pierwszym tygodniu wakacji (3 lipca). Wszyscy młodzi głogowianie, którzy chcą zatrudnić się w Spółdzielni Mieszkaniowej “Nadodrze” powinni pojawić się w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie w godzinach od 8.30 do 10.30. Każdy, kto pojawi się w MOK-u otrzyma kupon, na którym napisze swoje imię i nazwisko. Po godzinie 10.30 nastąpi losowanie 120 osób plus dziesięć osób rezerwowych. W ten sposób każdy będzie miał szanse na otrzymanie pracy w spółdzielni. Kandydat musi mieć jednak ukończone osiemnaście lat oraz być mieszkańcem Gminy Miejskiej Głogów.

Spółdzielnia przygotowała trzy turnusy pracy dla młodych ludzi. Pierwszy rozpocznie się 9 lipca i potrwa do 20 lipca. Drugi odbędzie się od 23 lipca do 3 sierpnia. Ostatni, trzeci turnus, przewidziany jest na 6-17 sierpnia. Młodzi ludzie za swoją prace otrzymają wynagrodzenie 450 złotych brutto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.