Piękne głogowskie głosy

Wczoraj (24 czerwca) mieszkańcy Głogowa mieli okazję wysłuchać piosenek dla dzieci i dla rodziców w wykonaniu Słuchaczy Studium Wokalnego Piosenki Estradowej. Młodzi piosenkarze przenieśli publiczność w świat niesamowitej bajki.

Utwory z repertuaru Ewy Bem, Grzegorza Turnaua i Marka Grechuty były tematem wczorajszego (24 czerwca) koncertu Słuchaczy Studium Wokalnego Piosenki Estradowej przy Miejskim Ośrodku Kultury. Niedzielny koncert zatytułowany był “Ten najpiękniejszy świat” i rzeczywiście właśnie do takiego świata została zabrana przybyła publiczność. Młodzi głogowscy piosenkarze pokazali, że potrafią śpiewać i bardzo dobrze czują się na scenie. – Koncert mi się bardzo podobał. Wszystko doskonale było ustawione w konwencji. Trochę zastanawiał mnie ten rower wiszący na scenie, ale trzeba przyznać, że pomysł ciekawy. To było naprawdę miłe niedzielne popołudnie – mówi pan Zbigniew. Nieczęsto mam okazję chodzić na występy w Miejskim Ośrodku Kultury, ale jakoś tak dzisiaj mieliśmy wolne popołudnie, więc się wybraliśmy rodzinnie. Kilka osób ma naprawdę ciekawe głosy i mam nadzieje, że kiedyś zrobią jakaś karierę muzyczną – mówi pani Iza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.