Spotkanie z księdzem w bibliotece

W najbliższy czwartek (28 czerwca) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głogowie odbędzie się kolejne spotkanie autorskie. Tym razem mieszkańcy Głogowa będą mieli okazję spotkać się z księdzem Andrzejem Dragułą.

Ksiądz Andrzej Draguła jest kapłanem diecezji zielonogórsko–gorzowskiej. Studia specjalistyczne odbył w latach 1992 – 1997 na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, gdzie uzyskał tytuł doktora teologii w zakresie teologii pastoralnej (homiletyka). Wykłada homiletykę, teorię komunikacji, teologię przepowiadania, teologię pastoralną oraz teologię mediów. Ksiądz Andrzej Draguła jest autorem publikacji naukowych, esejów i tekstów publicystycznych, które ukazują się w “Więzi”, “Tygodniku Powszechnym”, “W Drodze”, czy “Katechecie”. Jest też współorganizatorem i wieloletnim rzecznikiem ogólnopolskiej inicjatywy ewangelizacji młodych ludzi – “Przystanek Jezus”. Z mieszkańcami Głogowa spotka się już w najbliższy czwartek (28 czerwca) o godzinie 18.00. Spotkanie odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Jedności Robotniczej. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.