Pływalnia Chrobry zostanie zamknięta

Od poniedziałku 2 lipca wstęp na Pływalnię Chrobry będzie niemożliwy. Od tego dnia, przez niespełna  dwa tygodnie, na głogowskim basenie trwać będzie przerwa techniczna. Obiekt będzie ponownie dostępny od 12 lipca. Przypominamy jednak, że od 1 czerwca do dyspozycji mieszkańców naszego miasta jest kompleks basenów odkrytych.

Przerwa technologiczna to coroczny etap konserwacji pływalni. Podczas przerwy obiekt zostanie dokładnie przebadany i oczyszczony po to, by korzystający z niego głogowianie czuli się komfortowo i w pełni bezpiecznie. Konserwatorów czeka między innymi całkowite wypompowanie wody z basenów i dokładne czyszczenie ich niecek.

Badanie odbywa się raz w roku. Za każdym razem w wakacyjnym okresie, gdy równolegle otwarty jest zespół basenów odkrytych,  aby klienci mogli korzystać z drugiego obiektu. Informujemy, iż część odnowy biologicznej Pływalni Chrobry podczas prac remontowych również będzie nieczynna. Na baseny ponownie zapraszamy od 13 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Puchar Polski: Chrobry Głogów zagra z Legią Warszawa!

Najlepsza drużyna poprzedniego sezonu w Polsce, Legia Warszawa, będzie rywalem Chrobrego Głogów w meczu 1/8 finału krajowego pucharu. Klub ze stolicy wygrał Puchar Polski w poprzednim sezonie i obecnie celuje w obronę trofeum. Dla pomarańczowo-czarnych będzie to więc niezwykle trudna przeprawa.

W czwartek Chrobry Głogów pozna rywala w 1/8 finału Pucharu Polski

8 listopada o godz. 12:00 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski. W gronie drużyn, które zagrają na tym etapie rozgrywek, cały czas jest pierwszoligowy Chrobry Głogów. W poprzedniej rundzie pomarańczowo-czarni wygrali w Siedlcach 2:1.