Mocne rozpoczęcie wakacji

W ubiegły piątek (29 czerwca) przed południem uczniowie głogowskich szkół zakończyli rok szkolny i oficjalnie rozpoczęli wakacji. Po rozdaniu świadectw przyszedł czas na świętowanie zakończenie szkoły. To nastąpiło w Miejskim Ośrodku Kultury o godzinie 19.00.

W ubiegły piątek (29 czerwca) w Miejskim Ośrodku Kultury głogowska młodzież pożegnała rok szkolny i powitała wakacje, a wszystko to w rytmach metalowej muzyki dwóch zespołów: głogowskiego White Russian i wrocławskiego Presidents of Noise. Koncert rozpoczęli głogowianie, którzy zaprezentowali kilka utworów o miłości. Publiczność, jak w czasie każdego koncertu z cyklu Muzyczna Scena Młodych, ruszyła w pogo i pokazała, że potrafi się dobrze bawić. Po krótkiej przerwie do rozgrzanej już głogowskiej młodzieży wyszedł wrocławski zespół Presidents of Nosie, który od razu mocnym brzmieniem porwał wszystkich. – Dobór zespołów to mistrzostwo świata. Oba zespoły pokazały wielką klasę i naprawdę dobrze się ich słuchało – mówi Bartek, uczestnik koncertu.

Miejski Ośrodek Kultury w tym roku mocno rozpoczął wakacje. Jednak przez całe dwa miesiące będą działać w podobnym rytmie, bo atrakcji i ciekawych zajęć nie zabraknie. Przygotowano zajęcia zarówno dla najmłodszych jak i tych starszych. Wakacje zakończą się swego rodzaju klamrą, bo w ostatni dzień sierpnia mieszkańcy Głogowa znowu będą mogli bawić się w rytm mocnej rockowej muzyce. 31 sierpnia rozpocznie się pierwsza Głogowska Noc Rockowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.