Zaśpiewają piosenki o wakacjach

Już w najbliższy wtorek (10 lipca) w Klubie Środowiskowym działającym przy Szkole Podstawowej numer 13 na osiedlu Nosocice odbędzie się Przegląd Piosenki Wakacyjnej. Organizatorem przedsięwzięcia jest Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi oraz Miejskie Centrum Wspierania Rodzinie w Głogowie. Osoby chętne do udziału w przeglądzie powinny zgłosić się do najbliższej niedzieli (8 lipca).

W czasie wakacji nie brakuje powodów do radości. Radości zaś bardzo często towarzyszy śpiewanie. Okazja do wspólnego pośpiewania będzie już w najbliższy wtorek (10 lipca) w Klubie Środowiskowym na osiedlu Nosocice. Wszystko to za sprawą Przeglądu Piosenki Wakacyjnej organizowanego przez Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi oraz Miejskie Centrum Wspierania Rodzinie w Głogowie. W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 lat oraz dorośli. Każdy uczestnik będzie musiał wykonać dwie piosenki związane z wakacjami. Celem imprezy jest stworzenie warunków do aktywnego uczestnictwa w kulturze, kultywowanie tradycji śpiewania piosenki turystycznej związanej tematycznie z latem, podróżami, wędrowaniem, wypoczynkiem oraz propagowanie idei roku 2012 jako Europejskiego Roku Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej. Udział w konkursie można zgłaszać telefonicznie do najbliższej niedzieli (8 lipca) pod numerem telefonu 531 081 677.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

W Polsce ponad 160 tys. osób nie wie, że jest zakażonych. Zbadaj się i zrób test na wirusa HCV- bezpłatnie!

Do końca roku w laboratoriach ALAB istnieje możliwość wykonania pełnej diagnostyki w kierunku HCV – bezpłatnie! Badanie można wykonać w ponad 170 punktach pobrań w całym kraju, w tym w 13 placówkach w województwie dolnośląskim, również w Głogowie!