Dmuchańce na Koperniku

Już dzisiaj (11 lipca) od godziny 13.00 do godziny 18.00 będzie można spędzić rodzinnie czas, a wszystko to za sprawą ogródka rekreacyjnego. Piknik rodzinny pod hasłem “Postaw na rodzinę” odbędzie się na ulicy Keplera. Jednak dmuchane place zabaw odwiedzą każdą cześć naszego miasta.

Wakacje trwają w najlepsze. Jest to czas, kiedy dzieci i młodzież nie muszą chodzić do szkoły i zostają w domach. Ważne jest więc, żeby ten czas wykorzystać na spędzenie trochę czas w rodzinnym gronie. Okazja ku temu będzie już dzisiaj (11 lipca) na osiedlu Kopernika. Przy ulicy Keplera stanie znany już chyba większości mieszkańcom Głogowa ogródek rekreacyjny złożony głownie z dmuchanych zabawek. Główną ideą imprezy pod nazwą “Wakacje w mieście – postaw na rodzinę” jest promocja zdrowego, sportowego spędzania wolnego czasu. Do udziału w zabawie zapraszane są całe rodziny.

Dzisiejszy (11 lipca) ogródek rekreacyjny to inauguracja przedsięwzięcia. 1 sierpnia podobna impreza odbędzie się na osiedlu Piastów Śląskich, przy ulicy Piasta Kołodzieja. Kolejnym przystankiem dmuchanego placu zabaw będzie Fosa Miejska. Tam będzie można bawić się 8 sierpnia. 22 sierpnia “Wakacje w mieście” zagoszczą na Plac Tysiąclecia. Finał przewidziany jest na 29 sierpnia pod Kolegiatą. Udział w zabawie jest bezpłatny. Ogródki czynne są od godziny 13.00 do 18.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.