Wernisaż wystawy “Moja strefa kreatornia”

Już w najbliższy piątek (30 listopada) mieszkańcy Głogowa będą mieli okazje zobaczyć kolejną wystawę proponowaną przez Galerie Edukacji Twórczej Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. Tym razem będzie to wystawa pod nazwą “Moja strefa Kreatornia”. Na wystawie będzie można zobaczyć prace stworzone przez uczestników sekcji “Kreatornia”, która działa w Miejskim Ośrodku Kultury.

“Kreatornia” to propozycja zajęć plastycznych dla dorosłych. Uczestnicy zajęć pracują w różnorodnych technikach takich jak: decoupage, filcowanie, malowanie na drewnie, ceramice, tkanie. Zajęcia w Kreatornii prowadzi Joanna Kinder – Poczyszcz, a odbywają się one w poniedziałek od godziny 18.00 do 20.00 dla grupy kontynuującej oraz we wtorki od 18.00 do 20.00 dla grupy początkującej. W najbliższy piątek (30 listopada) wszyscy uczestnicy zajęć w Kreatorni będą mogli pochwalić się swoimi pracami. – Wielu z nas poszukuje miejsca, w którym mogliby realizować siebie, spełniać marzenia, albo robić to, na co dotąd nie starczało czasu. Człowiek chętnie przebywa w miłym towarzystwie, z przyjemnością spotyka się z ludźmi o podobnych poglądach, zainteresowaniach, pasjach, postawach. I … właśnie to wszystko znalazłyśmy w KREATORNII, działającej trzeci rok w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Warsztaty artystyczne działają na większość z nas terapeutycznie, relaksująco, dwie godziny zajęć mijają zbyt szybko– zapewniając uczestnicy zajęć. Efekty ich pracy będzie można zobaczyć podczas wernisażu, który odbędzie się w najbliższy piątek (30 listopada) o godzinie 18.00. Zaś samą wystawę będzie można oglądać do końca 2012 roku, czyli do 31 grudnia w Galerii Edukacji Twórczej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp na wernisaż oraz wystawę jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.