Zgłoszenia na wolontariuszy WOŚP tylko do jutra
arch. 2013-01-5-wosp@Glogow-01

Chyba nikomu nie trzeba mówić, co to jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W styczniu 2013 roku odbędzie się 21 edycja tej wyjątkowej akcja charytatywnej. W tym czasie w całej Polsce zbierane są pieniądze na specjalistyczny sprzęt. Także mieszkańcy Głogowa mogą włączyć się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Głogowski sztab będzie mieścić się w Miejskim Ośrodku Kultury. Tylko do jutra (3 grudnia) zbierane są zgłoszenia na wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

O tym, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pomaga innym, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. 13 stycznia 2013 roku obędzie się 21 edycja tej wyjątkowej akcji charytatywnej. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane dla ratowania życia dzieci oraz godnej opieki medycznej seniorów. Wielu zapewne chciałoby czynnie uczestniczyć w czynieniu dobra i razem z innymi zbierać pieniądze oraz rozdawać czerwone serduszka. Trzeba to jednak zrobić szybko, bo zgłoszenia przyjmowane są tylko do jutra (3 grudnia). Żeby przejść pierwszy etap rejestracji należy wypełnić ankietę, którą można odebrać w Biurze Obsługi Klienta w Miejskim Ośrodku Kultury. Następnie do 14 grudnia należy przesłać swoje zdjęcie (minimalny rozmiar 800 x 800 pikseli) drogą elektroniczną na adres: mok_glogow1@wp.pl , w temacie wiadomości należy napisać: zdjęcie (imię i nazwisko wolontariusza) XXI Finał WOŚP. Później głogowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekaże wszystkie ankiety i zdjęcia do siedziby Fundacji WOŚP. Tam zostaną zweryfikowane. Następnym etapem rejestracji będzie podpisanie specjalnego oświadczenia. W tym głogowski sztab będzie się kontaktować z każdym kandydatem za pomocą poczty elektronicznej. Podpisane oświadczenia zamienią się na identyfikatory, które pozwolą brać udział w zbiórce. Jednocześnie sztab w Miejskim Ośrodku Kultury informuje, że liczba miejsc jest ograniczona.

Ankiety można pobierać ze strony internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.