Wyróżnieniu sportowcy roku 2012 – SPR Chrobry Głogów

Gala sportowca

W dniu 24 stycznia w w sali rajców głogowskiego ratusza odbyła się uroczysta gala, na której uhonorowani zostali wyróżniający się sportowcy i trenerzy roku 2012. Podczas gali nagrodzone zostały 124 osoby, w tym: 103 sportowców i 21 trenerów różnych dyscyplin sportowych. Dziś przybliżamy nazwiska wyróżnionych zawodników SPR-u Chrobry Głogów.

Zawodnicy:

Miłosz Fraszczyk– lat 12. Uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 w Głogowie. Gra na pozycji prawego skrzydłowego w drużynie chłopców SPR Chrobry Głogów. Wspólnie z zespołem zajął II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej LION CUP w Legnicy .

Krystian Więdłocha – lat 12 Uczeń szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie.
Gra na pozycji prawego rozgrywającego w drużynie chłopców SPR Chrobry Głogów. Wspólnie z zespołem zajął II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej LION CUP w Legnicy .

Tomasz Ozonek – lat 12 Uczeń szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie. Gra na pozycji obrotowego w drużynie chłopców SPR Chrobry Głogów. Wspólnie z zespołem zajął II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej LION CUP w Legnicy.

Rafał Bajor – lat 14 Uczeń Gimnazjum nr 4 w Głogów. Gra na pozycji rozgrywającego w drużynie Młodzika I SPR Chrobry Głogów. Czołowy zawodnik, który w sezonie 2011/12 zajął IV miejsce w dolnośląskiej lidze. Zwycięzca klasyfikacji na najlepszego strzelca ligi. W obecnym sezonie czołowy strzelec (średnia bramek w meczu 9). Powołany do kardy wojewódzkiej, przygotowującej się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w roku 2014.

Tomasz Kontraktewicz– lat 14 Uczeń Gimnazjum nr 5 w Głogowie. Bramkarz drużyny młodzika I SPR Chrobry Głogów. Zawodnik, który w sezonie 2011/12 zajął IV miejsce w dolnośląskiej lidze. Powołany do kardy wojewódzkiej, przygotowującej się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w roku 2014.

Karol Michalski– lat 14. Uczeń Gimnazjum nr 5 w Głogowie. Gra na pozycji skrzydłowego w drużynie Młodzik I SPR Chrobry Głogów. Czołowy zawodnik, który w sezonie 2011/12 zajął IV miejsce w dolnośląskiej lidze. Powołany do kardy wojewódzkiej, przygotowującej się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w roku 2014.

Bartosz Więdłocha– lat 14. Uczeń Gimnazjum nr 5 w Głogowie. Gra na pozycji rozgrywającego w drużynie Młodzik I SPR Chrobry Głogów. W obecnym sezonie czołowy strzelec ligi ( średnia bramek w meczu 10).Zawodnik, który w sezonie 2011/12 zajął IV miejsce w dolnośląskiej lidze. Powołany do kardy wojewódzkiej, przygotowującej się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w roku 2014.

Hubert Kuliński – lat 14. Uczeń Gimnazjum nr 5 w Głogowie. Zawodnik Juniorów Młodszych II SPR Chrobry Głogów .Regularnie powoływany do Dolnośląskiej Kadry Juniorów. W sezonie rozgrywkowym 2011/ 12 wraz z drużyną zajął IV miejsce w dolnośląskiej lidze. Grę w piłkę ręczną trenuje od 6 lat.

Damian Parzniewski– lat 15. Uczeń Gimnazjum nr 5 w Głogowie. Zawodnik Juniorów Młodszych II SPR Chrobry Głogów. Gra na pozycji obrotowego. W sezonie rozgrywkowym 2011/ 12 wraz z drużyną zajął IV miejsce w dolnośląskiej lidze. Grę w piłkę ręczną trenuje od 6 lat.

Łukasz Kobuziński – lat 15. Uczeń Gimnazjum nr 5 w Głogowie. Zawodnik Juniorów Młodszych II SPR Chrobry Głogów. Gra na pozycji skrzydłowego. W sezonie rozgrywkowym 2011/ 12 wraz z drużyną zajął IV miejsce w dolnośląskiej lidze. Grę w piłkę ręczną trenuje od 6 lat

Kasper Kajetanek – lat 15. Uczeń Gimnazjum nr 5 w Głogowie. Zawodnik Juniorów Młodszych II SPR Chrobry Głogów. Gra na pozycji skrzydłowego. W sezonie rozgrywkowym 2011/ 12 wraz z drużyną zajął IV miejsce w dolnośląskiej lidze. Grę w piłkę ręczną trenuje od 6 lat.

Łukasz Berges- lat 16. Uczeń I klasy Technikum w Zespole Szkół J. Wyżykowskiego w Głogowie. Gra na pozycji skrzydłowego w drużynie Juniorów Młodszych I SPR Chrobry Głogów. W sezonie rozgrywkowym 2011/ 12 wraz z drużyną zajął IX miejsce w dolnośląskiej lidze. Grę w piłkę ręczną trenuje od 7 lat.

Mateusz Berges – lat 16. Uczeń I klasy Technikum w Zespole Szkół J. Wyżykowskiego w Głogowie. Gra na pozycji obrotowego w drużynie Juniorów Młodszych I SPR Chrobry Głogów. W sezonie rozgrywkowym 2011/ 12 wraz z drużyną zajął IX miejsce w dolnośląskiej lidze. Grę w piłkę ręczną trenuje od 7 lat.

Damian Szkudlarek– lat 16. Uczeń I klasy Technikum, Zespołu Szkół Zawodowych im. Komisji Edukacji Narodowej w Głogowie. Gra na pozycji rozgrywającego w drużynie Juniorów Młodszych I SPR Chrobry Głogów.W sezonie rozgrywkowym 2011/ 12 wraz z drużyną zajął IX miejsce w dolnośląskiej lidze. Grę w piłkę ręczną trenuje od 7 lat.

 Arkadiusz Mrówka– lat 18. Uczeń Technikum w Zespole Szkół im. J.Wyżykowskiego w Głogowie. Gra na pozycji rozgrywającego w drużynie Juniorów SPR Chrobry Głogów. Na wielu turniejach ogólnopolskich wybierany był najlepszym zawodnikiem i strzelcem. Największym sukcesem w tym roku było zajęcie III miejsca w lidze dolnośląskiej juniorów. Trenuje piłkę ręczną od 9 lat. Obecnie gra w drugiej drużynie Chrobrego w III lidze.

Szymon Matuszak – lat 18 Uczeń Technikum w Zespole Szkół im. J. Wyżykowskiego w Głogowie. Gra na pozycji obrotowego w drużynie Juniorów SPR Chrobry Głogów. Na wielu turniejach ogólnopolskich wybierany był najlepszym obrotowym.
Pełni rolę kapitana drużyny Juniorów. Największym sukcesem w tym roku było zajęcie III miejsca w lidze dolnośląskiej juniorów. Trenuje piłkę ręczną od 9 lat. Obecnie gra również w rezerwach Chrobrego w III lidze.

Sebastian Superson– lat 18. Uczeń Technikum Zespołu Szkół Zawodowych w Głogowie. Gra na pozycji rozgrywającego w drużynie Juniorów SPR Chrobry Głogów. Obiecujący zawodnik na przyszłość. Największym sukcesem w tym roku było zajęcie III miejsca w lidze dolnośląskiej juniorów. Trenuje piłkę ręczną od 9 lat
Obecnie gra również w rezerwach Chrobrego w III lidze.

Jakub Konopski– lat 18. Uczeń Technikum Zespołu Szkół im. J. Wyżykowskiego w Głogowie. Gra na pozycji skrzydłowego. Obiecujący zawodnik na przyszłość Największym sukcesem w tym roku było zajęcie III miejsca w lidze dolnośląskiej juniorów. Trenuje piłkę ręczną od 9 lat. Obecnie gra również w rezerwach Chrobrego w III lidze.

Bartosz Blacha – lat 18 Uczeń Technikum Zespołu Szkół im. J. Wyżykowskiego w Głogowie. Gra na pozycji rozgrywającego. Na wielu turniejach ogólnopolskich wybierany był najlepszym zawodnikiem i strzelcem. Największym sukcesem w tym roku było zajęcie III miejsca w lidze dolnośląskiej juniorów. Trenuje piłkę ręczną od 9 lat.Obecnie gra również w rezerwach Chrobrego w III lidze.

Trenerzy:

Sapian Piotr – nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2 w Głogowie. Posiada licencję trenerską II klasy. Największymi sukcesami w tym roku dla trenera było zajęcie I miejsca w lidze dolnośląskiej. Obecnie prowadzi drużynę juniorów oraz II zespół seniorów występujący w III lidze dolnośląskiej.

Marcin Gośko– były zawodnik ekstraklasy piłki ręcznej, od kilku lat udziela się społecznie w naszym stowarzyszeniu. Posiada licencję instruktora. Wyróżnia się swoją postawą w prowadzeniu zajęć sportowych z dziećmi jak i z młodzieżą. Bardzo konsekwentny w swoich działaniach. Obecnie prowadzi drużynę młodzika I uczestniczącą w dolnośląskiej lidze.

źródło: www.bochanysz.glogow.pl

fot. Chrobry Głogów S.A

Tagi:

Trackback z Twojej witryny.

S. Górski

Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Skomentuj

Nadchodzące Wydarzenia

Paź
23
wt
10:00 Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Paź 23@10:00
Sztuki walki z Bartoszem Derenowskim @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
JUŻ DZIAŁAJĄ w MCK MAYDAY! Zajęcia różnego rodzaju SZTUK WALKI, prowadzone przez BARTOSZA DERENOWSKIEGO. BARTOSZ DERENOWSKI – utytułowany zawodnik w brazylijskim Ju Jitsu i SUBMISSON FIGHT. Medalista Mistrzostw Europy, Wielkiej Brytanii, Szkocji i Polski. Zajęcia[...]
15:30 Głogowska Rewia Graffiti @ MOK, sala widowiskowa
Głogowska Rewia Graffiti @ MOK, sala widowiskowa
Paź 23@15:30 – 20:00
Głogowska Rewia Graffiti @ MOK, sala widowiskowa
GŁOGOWSKA REWIA GRAFFITI: wtorki, 15.30 – 20.00 – MOK – sala widowiskowa i Wentylatornia czwartki, 15.30 – 20.00 – MOK – sala widowiskowa i Wentylatornia Opłata: 75zł Prowadzący: Mieczysława i Zdzisław Krawczonkowie Na zajęcia wokalno-taneczne[...]
16:30 AMICUS: Daj się wybiegać! @ Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS
AMICUS: Daj się wybiegać! @ Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS
Paź 23@16:30 – 19:30
AMICUS: Daj się wybiegać! @ Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS | Głogów | Województwo dolnośląskie | Polska
„Daj się wybiegać” to akcja prowadzona przez Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Amicus”. Wszystkie zainteresowane osoby mają możliwość spacerowania ze zwierzętami, co zapewni im potrzebną dawkę ruchu. Zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
17:00 Kreatywka – zajęcia plastyczne d... @ Sala plastyczna MCK Mayday
Kreatywka – zajęcia plastyczne d... @ Sala plastyczna MCK Mayday
Paź 23@17:00 – 18:30
Kreatywka - zajęcia plastyczne dla dzieci 7-12 lat @ Sala plastyczna MCK Mayday
KREATYWKA, zajęcia plastyczne dla dzieci 7-12 lat wtorki, godz. 17.00 – 18.30 sala plastyczna MCK Mayday prowadząca: Agnieszka Wilczyńska-Urbanowska Opłata: 35zł/miesięcznie Serdecznie zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
19:30 Wtorkowa zumba w MCK Mayday @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Wtorkowa zumba w MCK Mayday @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Paź 23@19:30 – 20:30
Wtorkowa zumba w MCK Mayday @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Młodzieżowe Centrum Kultury Mayday zaprasza na zajęcia zumby, które prowadzi Mateusz Śmikiel. Lekcje odbywają się w każdy wtorek oraz czwartek w sali koncertowej. wtorki, godz. 19:30 – 20:30 – sala koncertowa MCK MAYDAY czwartki, godz.[...]
20:00 Teatr Jednego Mostu @ MOK, sala widowiskowa
Teatr Jednego Mostu @ MOK, sala widowiskowa
Paź 23@20:00 – 22:00
Teatr Jednego Mostu @ MOK, sala widowiskowa
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na próby „Teatru Jednego Mostu”, które odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godz. 20:00 – 22:00 w sali widowiskowej MOK. Instruktorem grupy jest Michał Wnuk. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!Podziel[...]
Paź
24
śr
10:00 Chór Radocha @ Wentylatornia MOK
Chór Radocha @ Wentylatornia MOK
Paź 24@10:00 – 12:00
Chór Radocha zaprasza wszystkich zainteresowanych seniorów na zajęcia, które odbywają się w każdą środę w godz. 10:00 – 12:00. Opiekun grupy: Helena Kamińska. Zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
10:00 Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Paź 24@10:00
Sztuki walki z Bartoszem Derenowskim @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
JUŻ DZIAŁAJĄ w MCK MAYDAY! Zajęcia różnego rodzaju SZTUK WALKI, prowadzone przez BARTOSZA DERENOWSKIEGO. BARTOSZ DERENOWSKI – utytułowany zawodnik w brazylijskim Ju Jitsu i SUBMISSON FIGHT. Medalista Mistrzostw Europy, Wielkiej Brytanii, Szkocji i Polski. Zajęcia[...]
15:15 MOK: Dziecięca sekcja plastyczna @ MOK, sala plastyczna
MOK: Dziecięca sekcja plastyczna @ MOK, sala plastyczna
Paź 24@15:15 – 16:00
MOK: Dziecięca sekcja plastyczna @ MOK, sala plastyczna
DZIECIĘCA SEKCJA PLASTYCZNA: Dzieci 4-7 lat poniedziałki i środy, godz. 15.20 – 16.00 sala plastyczna MOK prowadząca Joanna Kinder Bezpłatnie, po uprzednim zapisaniu dziecka w BOK. Zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
18:00 Kurs aktorski w Miejskim Ośrodku... @ MOK, sala baletowa
Kurs aktorski w Miejskim Ośrodku... @ MOK, sala baletowa
Paź 24@18:00 – 20:00
KURS AKTORSKI środy, godz. 18.00 – 20.00, sala baletowa MOK, prowadząca: Aleksandra Leosz koszt: 40zł/miesięcznie Serdecznie zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
Paź
25
czw
10:00 Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Paź 25@10:00
Sztuki walki z Bartoszem Derenowskim @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
JUŻ DZIAŁAJĄ w MCK MAYDAY! Zajęcia różnego rodzaju SZTUK WALKI, prowadzone przez BARTOSZA DERENOWSKIEGO. BARTOSZ DERENOWSKI – utytułowany zawodnik w brazylijskim Ju Jitsu i SUBMISSON FIGHT. Medalista Mistrzostw Europy, Wielkiej Brytanii, Szkocji i Polski. Zajęcia[...]
14:30 ZOO-Origami @ BLOG
ZOO-Origami @ BLOG
Paź 25@14:30
ZOO-Origami @ BLOG | Głogów | Województwo dolnośląskie | Polska
ZOO-Origami! W każdy czwartek o godz. 14:30 zapraszamy na zajęcia składania papierowych zwierzaków. Przyprowadź swoje dziecko do BLOGa, czyli Biblioteki Lokalnej Osiedla Głogowskiego przy ul. Perseusza 13.Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr

Twitter

POWIADOM NAS

Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego wydarzenia, wiesz o czymś istotnym, chcesz nas o czymś poinformować?

FORUM

Masz coś do powiedzenia? Rozmawiaj, komentuj, dyskutuj - wypowiedz się!

OGŁOSZENIA

Dodawaj ogłoszenia szybki, sprawnie i całkowicie za darmo!

REKLAMUJ SIĘ

Skuteczna promocja działań, usług i produktów. Prowadzisz własną działalność? Reklamuj się tanio & skutecznie!