Wyróżnieni sportowcy roku 2012 – Chrobry Głogów S.A

Gala sportowca

W dniu 24 stycznia w w sali rajców głogowskiego ratusza odbyła się uroczysta gala, na której uhonorowani zostali wyróżniający się sportowcy i trenerzy roku 2012. Podczas gali nagrodzone zostały 124 osoby, w tym: 103 sportowców i 21 trenerów różnych dyscyplin sportowych. Dziś przybliżamy nazwiska wyróżnionych zawodników Chrobrego Głogów S.A.

Zawodnicy:

Adrian Adamczewski – 18lat, zawodnik Klasy Sportowej w ZSim Jana Wyżykowskiego, jest środkowym pomocnikiem Pracowity na treningach i meczach. Nie boi się nowych wyzwań i stale podnosi swoje umiejętności. Profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Ma autorytet wśród kolegów z drużyny i stale czyni postępy.

Jakub Gruszecki – 18 lat, podobnie jak on uczęszcza do Klasy Sportowej w ZS im Jana Wyżykowskiego, gra na środku obrony. Profesjonalne podejście do sportu to jego wielki atut.

Bartosz Żelazowski 18-latek chodzący do Klasy Sportowej w ZS im Jana Wyżykowskiego, gra w defensywie. Swoją postawą na każdym treningu udowadnia, że ciężką pracą można w życiu jak i sporcie osiągnąć zamierzony cel. Jest wzorem profesjonalisty Poza boiskiem skromny, lubiany i szanowany przez kolegów.

Damian Drewnowski – lat 18, uczeń Klasy Sportowej w ZS im Jana Wyżykowskiego. Jest pomocnikiem. Zrobił bardzo duży postęp w przeciągu ostatniego roku. Ambitny, waleczny, obowiązkowy. Jego dużym atutem jest szybkość oraz świetnie wykonywane stałe fragmenty gry. Otarł się już o seniorską piłkę nożną, występując w rezerwach Chrobrego.

Marek Ciurej – lat 18, Kapitan drużyny juniorów Chrobrego . Uczeń Klasy Sportowej w ZS im Jana Wyżykowskiego. Jest środkowym obrońcą. Ma za sobą treningi z pierwszą drużyną seniorów. Stale robi postępy. Wzór do naśladowania na treningach i nie tylko.

Kamil Olszyński – lat 17, uczeń Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych. Jako jeden z najmłodszych zawodników trenujących w juniorach przebojem wdarł się do pierwszej jedenastki zostając jednym z jego filarów . Gra na pozycji środkowego obrońcy. Cechuje go mądrość, dojrzałość na boisku oraz bardzo dobre wyszkolenie techniczne. Kamil ponadto bardzo dobrze gra głową, dzięki czemu zdobył już 6 bramek .

Damian Tyźlik – lat 15, uczeń Gimnazjum nr 4. Jest bramkarzem. W poprzednim sezonie, wraz z kolegami z zespołu, wywalczył trzecie miejsce na Dolnym Śląsku w swojej kategorii wiekowej. Damian jest perspektywicznym zawodnikiem, którego cechuje bardzo dobra technika użytkowa, poparta odpowiednimi na tą pozycję warunkami fizycznymi. W obecnym sezonie swoje umiejętności doskonali w II zespole Chrobrego Głogów. Występy zawodnika można śledzić w Lidze Dolnośląskiej Juniorów młodszych.

Eryk Bandura – lat 15, uczeń Gimnazjum w Serbach. Jest napastnikiem. W poprzednim sezonie, wraz z kolegami z zespołu, wywalczył trzecie miejsce na Dolnym Śląsku w swojej kategorii wiekowej. W powyższym wyniku Eryk miał znaczący udział, zdobywając najwięcej bramek nie tylko dla zespołu, ale również w całej lidze dolnośląskiej. Z 36 trafieniami został królem strzelców . Dla zawodnika nie ma piłek straconych, a jego umiejętności techniczne i talent do wykańczania akcji zawsze działają na korzyść zespołu, w którym występuje

Maciej Rybak – lat 15, uczeń Gimnazjum nr 2. Jest pomocnikiem. W poprzednim sezonie, wraz z kolegami z zespołu, wywalczył trzecie miejsce na Dolnym Śląsku w swojej kategorii wiekowej. Zawodnik potrafiący zrobić różnicę na boisku, przy bardzo dobrej technice użytkowej, popartej dużą szybkością z piłką często sprawia problemy w formacjach defensywnych przeciwnika. Maciek posiada dobry zmysł do gry kombinacyjnej.

Dawid Lampa – lat 15, uczeń Gimnazjum nr 4. Gra na środku obrony. W poprzednim sezonie, wraz z kolegami z zespołu, wywalczył trzecie miejsce na Dolnym Śląsku w swojej kategorii wiekowej. Zawodnik, u którego nie występuje stwierdzenie „nie damy rady”. Zawsze potrafi pozytywnie zmotywować zespół do walki, często samodzielnie kierując grą formacji defensywnej.

Wiktor Kobiela – lat 14, uczeń Ośrodka Szkoleniowo Sportowego w Dzierżoniowie. Wszechstronny zawodnik, środkowy pomocnik, umiejętność rozgrywania piłki, wysokie umiejętności techniczne, umiejętność wygrywania pojedynków 1×1, duży przegląd sytuacji na boisku, współpraca z kolegami na boisku.

Jakub Małucki – lat 14, uczeń gimnazjum nr 3. Obrońca, ostoja drużyny, wysokie umiejętności techniczne, kreator gry obronnej.

Paweł Jaskułowski – lat 14, uczeń Gimnazjum nr 3. Napastnik, skuteczny,  wysokie umiejętności techniczne, na tle kolegów wyróżnia się solidnością, walecznością i umiejętnością wygrywania pojedynków 1×1, koleżeński – współpracuje z kolegami na boisku, potrafi umiejętnie znaleźć w odpowiednim miejscu na boisku i wykorzystywać nadarzające się sytuacje bramkowe.

Szymon Stupnicki – lat 13, w Chrobrym Głogów od 4 lat, uczy się w Gimnazjum nr 3 w Głogowie, najlepszy obrońca w lidze trampkarzy.

Michał Kucner – lat 13, w Chrobrym Głogów od 4 lat, uczy się w Gimnazjum w Grębocicach, najlepszy rozgrywający w drużynie.

Maciej Janicki – lat 13, w Chrobrym Głogów od 4 lat, uczy się w Gimnazjum nr 3 w Głogowie, najwięcej asyst w drużynie oraz najlepszy skrzydłowy.

Adam Pelaczar – lat 13, w Chrobrym Głogów od 4 lat, uczy się w Gimnazjum i w Grębocicach. Najlepszy bramkarz w lidze trampkarzy, kapitan drużyny.

Michał Milczarz – lat 10, uczeń klasy czwartej SP 10. Trenuje od roku, a więc sukcesy sportowe jeszcze przed nim. Spokojny, koleżeński, pracowity i przede wszystkim ambitny. Wyróżnienie za 100% obecności na treningach, jako jedyny z całego zespołu.

Łukasz Czarnecki – lat 9, Uczeń klasy trzeciej SP 6. „Mały wzrostem, Wielki sercem”. Jest bramkarzem cechuje go wysoka sprawność fizyczna, dobra gra nogami oraz wielka ambicja. W turniejach kilkakrotnie wybierany najlepszym bramkarzem.

Aleks Włodarczyk – lat 10, uczeń klasy czwartej SP7. Niekwestionowany lider drużyny i nie przypadkowo jest jej kapitanem. Reżyser gry, zdobywa dużo bramek i znakomicie asystuje. Bardzo koleżeński

Konrad Przybylski – lat 10, uczeń klasy czwartej SP 10. Koleżeński, cichy, skromny, Jednak na boisku bezwzględny – najskuteczniejszy zawodnik drużyny. W dziesięciu rozegranych jesienią turniejach zdobył 43 bramki i nie tylko strzela, bo także świetnie asystuje.

Adam Janik – lat 9, jest uczniem Szkoły podstawowej nr 12 w Głogowie. Jest to zawodnik, który stanowi przykład dla pozostałych kolegów ze swojej drużyny. Adam to sumienny i zdyscyplinowany zawodnik, który dzięki systematycznej pracy na treningach jest osobą wyróżniającą się w drużynie.

Filip Gazda – lat 9, jest uczniem Szkoły podstawowej nr 6 w Głogowie. Jest to zawodnik posiadający duże umiejętności techniczne. Filip potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji na boisku.

Wiktor Pruski – lat 9, jest uczniem Szkoły podstawowej nr 12 w Głogowie. Na treningach wyróżnia się wśród innych zawodników pracowitością i ambicją. Podczas zajęć służy pomocą innym kolegom, a w czasie meczu motywuje ich do lepszej gry.

Trenerzy:

Tomasz Ficner – trener klasy UEFA „A” piłki nożnej, jako trener pracuje od 6 lat , w Chrobrym prowadził zespoły juniorskie, obecnie trener II zespołu z którym osiąga bardzo dobre wyniki . Jako trener jest bardzo wymagający, solidny i zaangażowany na treningach jak i w trakcie meczu.

Ireneusz Przybylski – instruktor piłki nożnej, od 6 lat pracuje jako trener, bardzo dobrze prowadzi zajęcia treningowe z najmłodszymi adeptami piłki nożnej, czego efektem są zajmowane miejsca w turniejach w których startują.

źródło: www.bochanysz.glogow.pl

fot. Chrobry Głogów S.A

Tagi:

Trackback z Twojej witryny.

S. Górski

Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Skomentuj

Nadchodzące Wydarzenia

Wrz
19
śr
12:00 Happy Hours
Happy Hours
Wrz 19@12:00 – 17:00
Happy Hours
Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem codziennie oferuje głogowianom Happy Hours. Od 12.00 do 17.00 lane będzie czeskie piwo oraz w pełni naturalne soki w obniżonej cenie. Dodatkowo pracownicy gorąco zapraszają na letnie ochłodzenie mrożoną[...]
18:00 Kurs aktorski w Miejskim Ośrodku... @ MOK, sala baletowa
Kurs aktorski w Miejskim Ośrodku... @ MOK, sala baletowa
Wrz 19@18:00 – 20:00
KURS AKTORSKI środy, godz. 18.00 – 20.00, sala baletowa MOK, prowadząca: Aleksandra Leosz koszt: 40zł/miesięcznie Serdecznie zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
19:00 Fitness Total Body Workout @ Gimnazjum nr 2 w Głogowie
Fitness Total Body Workout @ Gimnazjum nr 2 w Głogowie
Wrz 19@19:00 – 20:00
Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach Fitness Total Body Workout, które odbywają się w każdy poniedziałek oraz środę w Gimnazjum nr 2 w Głogowie. Zyskaj radość energię, popraw kondycję, spal setki kalorii i bądź fit![...]
Wrz
20
czw
10:00 Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Wrz 20@10:00
Sztuki walki z Bartoszem Derenowskim @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
JUŻ DZIAŁAJĄ w MCK MAYDAY! Zajęcia różnego rodzaju SZTUK WALKI, prowadzone przez BARTOSZA DERENOWSKIEGO. BARTOSZ DERENOWSKI – utytułowany zawodnik w brazylijskim Ju Jitsu i SUBMISSON FIGHT. Medalista Mistrzostw Europy, Wielkiej Brytanii, Szkocji i Polski. Zajęcia[...]
12:00 Happy Hours
Happy Hours
Wrz 20@12:00 – 17:00
Happy Hours
Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem codziennie oferuje głogowianom Happy Hours. Od 12.00 do 17.00 lane będzie czeskie piwo oraz w pełni naturalne soki w obniżonej cenie. Dodatkowo pracownicy gorąco zapraszają na letnie ochłodzenie mrożoną[...]
14:30 ZOO-Origami @ BLOG
ZOO-Origami @ BLOG
Wrz 20@14:30
ZOO-Origami @ BLOG | Głogów | Województwo dolnośląskie | Polska
ZOO-Origami! W każdy czwartek o godz. 14:30 zapraszamy na zajęcia składania papierowych zwierzaków. Przyprowadź swoje dziecko do BLOGa, czyli Biblioteki Lokalnej Osiedla Głogowskiego przy ul. Perseusza 13.Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
15:30 Balet – dziewczynki i chłopcy 4-... @ MCK Mayday, sala fitness
Balet – dziewczynki i chłopcy 4-... @ MCK Mayday, sala fitness
Wrz 20@15:30 – 16:00
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie zaprasza na zajęcia baletu dla dzieci w wieku 4-5 lat. Lekcje odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek w godz. 15:30 – 16:00. Opiekunem grupy jest Sara Matelska. Koszt: 45[...]
15:30 Głogowska Rewia Graffiti @ MOK, sala widowiskowa
Głogowska Rewia Graffiti @ MOK, sala widowiskowa
Wrz 20@15:30 – 20:00
Głogowska Rewia Graffiti @ MOK, sala widowiskowa
GŁOGOWSKA REWIA GRAFFITI: wtorki, 15.30 – 20.00 – MOK – sala widowiskowa i Wentylatornia czwartki, 15.30 – 20.00 – MOK – sala widowiskowa i Wentylatornia Opłata: 75zł Prowadzący: Mieczysława i Zdzisław Krawczonkowie Na zajęcia wokalno-taneczne[...]
15:45 Zajęcia teatralne dla dzieci – U... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Zajęcia teatralne dla dzieci – U... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Wrz 20@15:45
Zajęcia teatralne dla dzieci - Uśmiechnięty Teatrzyk @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
„UŚMIECHNIĘTY TEATRZYK” – to warsztaty teatralne dla dzieci 6-9lat. poniedziałki, godz. 16.00 – 17.00 – sala koncertowa MCK MAYDAY czwartki, godz. 15.45 – 16.45, sala koncertowa MCK MAYDAY prowadząca Agnieszka Urbanowska-Wilczyńska koszt: 30zł/miesięczniePodziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
16:30 AMICUS: Daj się wybiegać! @ Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS
AMICUS: Daj się wybiegać! @ Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS
Wrz 20@16:30 – 19:30
AMICUS: Daj się wybiegać! @ Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS | Głogów | Województwo dolnośląskie | Polska
„Daj się wybiegać” to akcja prowadzona przez Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Amicus”. Wszystkie zainteresowane osoby mają możliwość spacerowania ze zwierzętami, co zapewni im potrzebną dawkę ruchu. Zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
17:00 Szkółka szachowa dla dzieci i mł... @ MOK, sala plastyczna
Szkółka szachowa dla dzieci i mł... @ MOK, sala plastyczna
Wrz 20@17:00 – 20:00
Szkółka szachowa dla dzieci i młodzieży @ MOK, sala plastyczna
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w zajęciach szkółki szachowej. Lekcje odbywają się w każdy czwartek w godz. 17:00 – 20:00, a udział w zajęciach jest całkowicie darmowy! Szkółkę prowadzi Piotr[...]
17:30 Samoobrona dla kobiet i dziewcząt @ Świetlica Wiejska w Borku
Samoobrona dla kobiet i dziewcząt @ Świetlica Wiejska w Borku
Wrz 20@17:30
Samoobrona dla kobiet i dziewcząt @ Świetlica Wiejska w Borku
Samoobrona dla kobiet i dziewcząt w Świetlicy Wiejskiej w Borku! – Walcz o swoje prawo do nietykalności i bezpieczeństwa. – Naucz się bronić w każdej sytuacji. – Odzyskaj swoją kondycje. – Zadbaj o siłę i[...]

Twitter

POWIADOM NAS

Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego wydarzenia, wiesz o czymś istotnym, chcesz nas o czymś poinformować?

FORUM

Masz coś do powiedzenia? Rozmawiaj, komentuj, dyskutuj - wypowiedz się!

OGŁOSZENIA

Dodawaj ogłoszenia szybki, sprawnie i całkowicie za darmo!

REKLAMUJ SIĘ

Skuteczna promocja działań, usług i produktów. Prowadzisz własną działalność? Reklamuj się tanio & skutecznie!