Kulturalna giełda w niedziele

W najbliższa niedziele (24 lutego) mieszkańcy Głogowa będą mogli skorzystać z kolejnej nowej inicjatywy przygotowanej w Młodzieżowym Centrum Kultury Mayday. Tym razem będzie można wymienić się kulturą, czyli wziąć udział w giełdzie płyt, książek i filmów. Giełda odbędzie się w godzinach od 12.00 do 15.00, a udział w niej jest bezpłatny.

W ostatnim czasie popularne stało się bezgotówkowe wymienianie się rzeczami. W Głogowie odbyło się już kilka inicjatyw wymiany odzieży i zabawek, czyli tak zwane Swap Party. Teraz mieszkańcy Głogowa będą mogli także wymienić się wszystkim co kojarzy nam się z kulturą, czyli płytami, książkami i filmami. Wielu z nas zapewne ma takie rzeczy, do których już nie wraca i tylko zalegają na półkach. Są to zapewne przeczytane książki, gry, które się znudziły, płyty z niesłuchaną już muzyką, czy stare filmy. W ramach porządków można to wszystko zebrać i przynieść już jutro (24 lutego) do Młodzieżowego Centrum Kultury Mayday przy ulicy Perseusza. Tam odbędzie się giełda pod nazwą “Wymień się kulturą”. W czasie giełdy będzie można oddać innym swoje stare rzeczy, a wyjść z innymi książkami, płytami, filmami, czy grami. Przy okazji zapewne będzie także okazja do podyskutowania i poznania ludzi, których kręci kultura i sztuka. Giełda odbędzie się w godzinach od 12.00 do 15.00. Udział w niej jest bezpłatny. Organizatorzy, czyli Młodzieżowe Centrum Kultury Mayday zapewniają wszystkim uczestnikom stoliki do prezentacji swoich zbiorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

System pomoże znaleźć groby na głogowskich cmentarzach

Jutro Dzień Wszystkich Świętych, w którym wiele osób odwiedzi groby swoich krewnych i znajomych. Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli przypomnieć sobie miejsca ich pochówku, rozwiązaniem jest internetowa wyszukiwarka grobów. Wystarczy wpisać imię i nazwisko oraz datę śmierci i otrzymamy informacje, gdzie znajduję się szukany grób, a także mapkę z dokładną lokalizacją.