Karnety już w sprzedaży

W poniedziałek (04.03.2012) ruszyła sprzedaż karnetów na rundę wiosenną II ligi zachodniej. Wejściówki nabyć można na Pływalni Chrobry w godzinach 08:00-22:00. Karnety na rundę rewanżową to koszt 25, 50 i 55 zł. Posiadacze karnetów zyskują nie tylko kilkadziesiąt złoty w skali całej rundy, ale także oszczędzają czas wchodząc na mecz bez kolejki.

Przy zakupie biletu bądź karnetu należy okazać dowód potwierdzający tożsamość (imię i nazwisko) oraz numer PESEL. Wstęp na mecz piłki nożnej osoby małoletniej do 13-go roku życia następuje wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

CENY KARNETÓW

25 zł – osoby do 18 roku życia (decyduje data urodzenia), osoby niepełnosprawne I i II stopnia 25 zł – byli piłkarze pierwszej drużyny Chrobrego Głogów (konieczność zapisu na listę w sekretariacie Spółki, na podstawie której Spółka informuje w późniejszym czasie zapisane osoby o możliwości kupna karnetu) 1 zł – młodzież trenująca w Akademii Piłki Nożnej Chrobrego Głogów S.A. (na podstawie dostarczonej przez Dział Sportowy listy osób z uregulowanymi składkami) 50 zł – karnet normalny, dla posiadaczy karnetów na rundę jesienną sezonu 2012/13 (za jego okazaniem przy zakupie i zachowaniu zgodności danych osobowych)
55 zł – karnet normalny (pozostali)
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Puchar Polski: Chrobry Głogów zagra z Legią Warszawa!

Najlepsza drużyna poprzedniego sezonu w Polsce, Legia Warszawa, będzie rywalem Chrobrego Głogów w meczu 1/8 finału krajowego pucharu. Klub ze stolicy wygrał Puchar Polski w poprzednim sezonie i obecnie celuje w obronę trofeum. Dla pomarańczowo-czarnych będzie to więc niezwykle trudna przeprawa.

W czwartek Chrobry Głogów pozna rywala w 1/8 finału Pucharu Polski

8 listopada o godz. 12:00 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski. W gronie drużyn, które zagrają na tym etapie rozgrywek, cały czas jest pierwszoligowy Chrobry Głogów. W poprzedniej rundzie pomarańczowo-czarni wygrali w Siedlcach 2:1.