Galeria Wejście w PWSZ zaprasza

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii na kolejną wystawę organizowaną przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Głogowie. Już od 20 kwietnia br. będzie można zobaczyć prace dr hab. Izabeli Łapińskiej. Galeria Wejście to projekt, w którym społeczność studencka (i nie tylko) zobaczyć może prace rówieśników, ale także wykładowców czy innych artystów.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie zaprasza serdecznie wszystkich miłośników fotografii na wernisaż wystawy prac autorstwa dr hab. Izabeli Łapińskiej. Wydarzenie to będzie miało miejsce 20 kwietnia br. (sobota). Galeria Wejście to bardzo charakterystyczny punkt głogowskiej uczelni, bowiem wkraczając w jej progi głównym wejściem, od razu można zobaczyć wystawiane obrazy, rzeźby czy zdjęcia. Każdy może więc na chwilę zatrzymać się i spojrzeć na prezentowane dzieła sztuki. Dotychczas odbyło się kilka wystaw, na których swoje prace pokazywali studenci czy wykładowcy Państwowej Wyższej Szkoły w Głogowie.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że w Galerii Wejście obecnie podziwiać można prace wykładowcy głogowskiej uczelni, dr Adama Olejniczaka. Każdemu, kto chciiałby w taki sposób kontemplować ze sztuką przypominamy, że wystawy w galerii wymieniane są co miesiąc. Sporo osób znajdzie więc coś, co go zainteresuje i co sprawi, że chociaż na chwilę przystanie, aby podziwiać dzieła sztuki.

W imieniu organizatorów, czyli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie zapraszamy na wernisaż wystawy dr hab. Izabeli Łapińskiej, który odbędzie się 20 kwietnia br. (sobota) o godz. 17:00. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Przyjdź i zobacz, jak żyli głogowscy mieszczanie- meble, przedmioty oraz moda, która panowała ponad sto lat temu!

„Mieszczaństwo głogowskie przełomu XIX i XX wieku” – tak brzmi tytuł najnowszej wystawy, którą już od czwartku, 25 października, będzie można zwiedzać w muzeum Archeologiczno – Historycznym w Głogowie. Otwarcie wystawy będzie także okazją do promocji najnowszego, dziewiątego już numeru Głogowskich Zeszytów Naukowych.

III Głogowska Biesiada Seniorów – na tej imprezie nigdy nie brakuje chętnych do tańca!

Nastała jesień i tak nagle zrobiło się jakoś trochę szaro, ponuro i smutno? Czas na taneczne pląsy i dobrą zabawę – III Głogowska Biesiada Seniorów pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Rafaela Rokaszewicza już tuż tuż…