Dzień Ziemi z Azylem

Co jakiś czas Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom Amicus organizuje różnego rodzaju akcje promujące adopcję. Dzięki tym akcjom, mieszkańcy Głogowa mają przekonać się, że zwierzęta ze schroniska są tak samo urocze, a może nawet bardziej, jak te kupione z hodowli. Najbliższa taka akcja będzie miała miejsce w niedzielę (28 kwietnia). Wtedy mieszkańcy Głogowa będą mogli spędzić Dzień Ziemi z Azylem.

Za oknami wreszcie wiosennie, a nawet może momentami pogoda przypomina lato. Taka pogoda zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu podczas spacerów. Na takie wiosenno- letnie spacery najlepiej zabrać ze sobą czworonożnego przyjaciela. Jednak, jeśli nie mamy własnego psa to nic straconego, bo można spędzić czas z podopiecznymi Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. W najbliższą niedzielę (28 kwietnia) Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom Amicus organizuje akcje pod nazwą “Dzień Ziemi z Azylem”. – Nie masz planów na niedzielę? Zapraszamy do zabawy z Amicusem. Od godziny 14.00 do 17.00 na polance obok naszego azylu będziemy prezentować nasze psiaki. Prezentacje będą przeplatane licznymi zabawami i konkursami dla dzieci – tak na facebooku zachęcają do zabawy członkowie Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Dzień Ziemi z Azylem odbędzie się na polance przy Azylu przy ulicy Portowej, czyli na terenie dawnych basenów miejskich. Na niedzielną (28 kwietnia) zabawę mogą wybrać się całe rodziny, dlatego, że Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom Amicus przygotowało atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Niedziela spędzona z czworonożnymi podopiecznymi Amicusa być może będzie także okazją do spotkania swojego przyjaciela i zabrania go do domu. Początek planowany jest na godzinę 14.00. Zabawa zakończy się o godzinie 17.00.

Przy okazji przypominamy, że zwierzakom przebywających w schronisku można pomóc oddając jeden procent swojego podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus (numer KRS 0000304548)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…