Zrobi się piękniej pod MOK-iem

Dzisiaj (27 kwietnia) zrobi się piękniej pod Miejskim Ośrodkiem Kultury w Głogowie. Wszystko to za sprawą członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Głogowie, którzy już niemal tradycyjnie, pod koniec kwietnia organizują społeczną akcję sadzenia drzewek i krzewów. Akcja ta w tym roku organizowana jest po raz czternasty, a jej efekty są już widoczne w wielu miejscach. Drzewka i krzewy sadzone są z okazji powstania partii Sojuszu Lewicy Demokratycznej w mieście Głogowie.

Od czternastu lat przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Głogowie spotykają się w różnych częściach miasta po to, aby zasadzić drzewka i krzewy. W ten sposób świętują rocznicę powstania partii w naszym mieście. Tym razem sadzenie drzewek odbędzie się już dzisiaj (27 kwietnia) – W tym roku będziemy porządkować i uzupełniać krzewami teren i okolice Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. Jest to często odwiedzane miejsce przez mieszkańców Głogowa, ale także przyjezdnych gości. Tym bardziej nam miło, że naszą pracą przyczynimy się do upiększenia tego terenu – mówi Fabian Ganczarski, Sekretarz Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Głogowie. Akcja sadzenia krzewów rozpocznie się o godzinie 10.00. Jednak tak naprawdę dzisiaj (27 kwietnia) członkowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Głogowie nie będą tylko upiększać miasto. Akcja zostanie połączona z informowaniem mieszkańców o działaniach partii zarówno na terenie miasta Głogowa, jak i Powiatu Głogowskiego. – Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do naszej pracy – zachęca Fabian Ganczarski.

Przypominamy, że w ubiegłym roku przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Głogowie sadzili drzewka i krzewy w okolicach ronda przy ulicy Bolesława Krzywoustego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…