Rysunkowy konkurs na Dzień Dziecka

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich dzieci, czyli Dzień Dziecka. Dzień ten może obchodzić każdy z nas, bo tak naprawdę każdy z nas zawsze w duszy pozostaje dzieckiem, jednak tak naprawdę jest to święto skierowane dla maluchów. Z tej okazji w naszym mieście na pewno odbywać będzie się wiele inicjatyw przeznaczonych dla najmłodszych mieszkańców Głogowa. Dzieci mogą wziąć także udział w ogólnopolskim konkursie rysunkowym.

Ogólnopolski konkurs rysunkowy dla dzieci z okazji Dnia Dziecka organizuje firma dmuchane.pl. Misją konkursu jest przekaz, że czas, który rodzic spędza z dzieckiem, jest czasem niezwykle wartościowym, którego nie da się już potem więcej powtórzyć. Stąd też temat prac konkursowych brzmi “Ja i moja rodzina w czasie zabawy w ogrodzie lub parku”. – Jesteśmy świadomi, że teraz rodziny rzadko mają dla siebie chwilę aby po prostu się z sobą pobawić. Dlatego każda okazja do wspólnej rozrywki jest na wagę złota. Takim konkursem mamy nadzieję przypomnieć tym zabieganym rodzicom, że ich dzieci każdego roku są coraz starsze i z czasem mogą zacząć się od nich oddalać. Może więc właśnie, dzięki wspólnemu udziałowi w konkursie, kiedy razem z dzieckiem usiądą, by narysować swoją zabawę, zwrócą uwagę, że dziecko bardzo dobrze pamięta te wszystkie momenty spędzone wspólnie i chciałoby je przeżywać codziennie – mówi Marlena Kozłowska, organizatorka konkursu. W konkursie biorą udział rysunki malowane kredkami bądź farbkami, o wyżej wymienionym temacie, tworzone przez dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Rysunki należy przesyłać na adres mailowy konkurs@dmuchane.pl zeskanowane, bądź sfotografowane z obu stron. Z przodu obrazka, powinno się znaleźć imię, pierwsza litera nazwiska i wiek dziecka, zaś z drugiej, jego pełne dane, zgoda rodzica na udział dziecka w konkursie i zgoda na przetwarzanie danych osobowych, podpisana przez rodzica / opiekuna prawnego. Konkurs trwa od 16 maja 2013 roku do 30 maja 2013 roku. 5 czerwca odbędzie się ogłoszenie wyników. – Za pierwsze miejsce dziecko otrzyma basen dmuchany 3D z okularkami 3D i “zatopionym” skarbem. Dla drugiego miejsca przewidzieliśmy wodny skuter dmuchany z pistoletem na wodę. Za trzecie, czwarte i piąte miejsce przyznajemy ślizgawkę wodną – dodaje Marlena Kozłowska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Pasowanie na ucznia w Ekologicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Głogowie

Wczoraj pierwszoklasiści z Ekologicznej Szkoły Podstawowej numer 7 w Głogowie oficjalnie dołączyli do uczniowskiej społeczności. W uroczystości pasowania na ucznia uczestniczyła dyrekcja Szkoły: dyrektor Marek Cymbaluk ,zastępcy dyrektora Beata Pieta-Tarnawczyk i Małgorzta Bereszyńska , przewodnicząca Rady Rodziców Dorota Kruszyna oraz licznie przybyli dumni rodzice i dziadkowie. Zebrani goście obejrzeli piękny taniec w wykonaniu pierwszaków, wysłuchali wierszy i piosenek, a ponieważ w tym roku obchodzimy rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości nie zabrakło również wątku patriotycznego…

Towarzystwo Ziemi Głogowskiej zaprasza na wykład i wycieczkę patriotyczną

Towarzystwo Ziemi Głogowskiej zaprasza głogowian na wykład oraz wycieczkę patriotyczną! Będzie to już siódma wyprawa z cyklu „Śladami tradycji niepodległościowych w Wielkopolsce”. Uczestnicy w najbliższą sobotę odwiedzą Poznań i Kórnik. Natomiast dzień wcześniej, w piątek 16-go listopada będzie można wysłuchać wykładu o powstaniu wielkopolskim i jego wpływie na kształtowanie granic II Rzeczpospolitej.