Od 1 czerwca na basen odkryty

Otwarcie basenów odkrytych w kompleksie Chrobry Głogów S.A co roku zwiastuje nadejście wakacji. Tak będzie także w tym roku. Mieszkańcy Głogowa z basenów odkrytych na terenach Chrobrego Głogów S.A będą mogli cieszyć się od najbliższej soboty (1 czerwca). Dodatkowo przygotowano także niespodziankę dla wszystkich miłośników pływania. Pierwszego dnia (1 czerwca) wstęp na basen będzie bezpłatny. Jest to, więc wspaniała okazja żeby z basenowych atrakcji skorzystać w ramach Dnia Dziecka. Jednak darmowy wstęp mają nie tylko najmłodsi głogowianie, ale także dorośli.

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich dzieci, czyli Dzień Dziecka. Dzieci swoje święto obchodzić będą w najbliższą sobotę (1 czerwca). Początek czerwca przypomina nam także o zbliżających się wakacjach. Jeżeli pogoda dopisze będzie można spędzać czas w górach, nad jeziorem lub nad morzem. Jednak istnieje także alternatywa dla osób, które w wakacje nie opuszczą Głogowa.. Mieszkańcy Głogowa będą mogli poczuć się jak nad wodą, dzięki basenom odkrytym w kompleksie Chrobrego Głogów S.A. Pierwsza kąpiel w otwartym basenie będzie możliwa już w najbliższą sobotę (1 czerwca). Jednak amatorzy ciepłej wody nie muszą martwić się, że pogoda nie dopisze i woda będzie zbyt zimna. Przedstawiciele Chrobry Głogów S.A zapewniają, że jeżeli nie będzie wystarczająco ciepło to woda zostanie podgrzana do odpowiedniej temperatury. Do dyspozycji mieszkańców Głogowa są dwie niecki, dwie zjeżdżalnie, brodzik, rwąca rzeka oraz cała gama atrakcji na plaży. Boiska do gry w siatkówkę, boule, czy piłkę nożną. Jest też plac zabaw oraz stół do tenisa.

Od 1 czerwca do 21 czerwca w dni powszednie mieszkańcy Głogowa będą mogli cieszyć się basenami otwartymi w godzinach od 14.00 do 20.00, a w weekendy od 10.00 do 20.00. Z wyłączeniem 15 i 16 czerwca, kiedy obiekt będzie zamknięty. W tym czasie odbywać się na nim będą festyny KGHM. Zaś od 22 czerwca do 31 sierpnia basen będzie czynny od godz.10.00 do 20.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…