Głogowska PWSZ zaprasza wszystkich swoich absolwentów na bal
zdjęcie 2013-10-25-Absolutorium-w-PWSZ-@PWSZ-(fot.P.Dudzicki)-ikona

Do 30 marca mogą się jeszcze zapisywać wszyscy absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, na organizowany Bal Absolwenta i Pracownika. Bal odbędzie się 23 maja i jest jednym z wydarzeń wpisujących się w obchody 10-lecia głogowskiej uczelni.

Zbliża się termin głównych wydarzeń związanych z obchodami 10-lecia głogowskiej uczelni. Jednym z nich jest Bal Absolwenta i Pracownika Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie. “Pragniemy dotrzeć do jak największej liczby naszych absolwentów z informacją o tym wydarzeniu” – mówi Anna Włodarczyk, rzecznik Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie.

Bal Absolwenta i Pracownika PWSZ odbędzie się 23 maja w restauracji RODOS. Jest on organizowany z okazji obchodów 10-lecia istnienia PWSZ w Głogowie. “W związku z pojawiającymi się licznymi pytaniami, wydłużamy termin przyjmowania zgłoszeń i wpłacania zaliczek na poczet kosztów uczestnictwa w Balu. Czekamy na Państwa zgłoszenia do 30 marca 2014 r.” – informuje Anna Włodarczyk

Całkowity koszt uczestnictwa w Balu wyniesie ok. 130 zł/os. Do 30 marca 2014 r. należy dokonać zgłoszenia uczestnictwa, do którego należy dołączyć dowód wpłaty zaliczki w kwocie 50 zł/os. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 kwietnia 2014 r. Wszelkie szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie Uczelni www.pwsz.glogow.pl

Przypomnijmy, że główne uroczystości związane z obchodami 10-lecia zaplanowane są na 23 maja i 13 czerwca.

23 maja większość imprez, m.in. mecz, koncert i wiele innych atrakcji, odbędzie się na terenie uczelni. Uwieńczeniem tego dnia będzie właśnie Bal Absolwenta i Pracownika. 13 czerwca natomiast odbędzie się uroczyste posiedzenie senatu w Sali Rajców, podczas którego wręczone zostaną statuetki osobom zasłużonym dla głogowskiej PWSZ .

Jednym  z wydarzeń, które wpisuje się także w obchody rocznicy, jest ogłoszony przez uczelnię konkurs na najlepszą Pracę Licencjacką i Inżynierską napisaną i obronioną na głogowskiej Uczelni w latach 2007 – 2013. Najlepsze prace otrzymają nagrody finansowe w wysokości 1000 zł. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w terminie do 5 maja 2014 r.

 

zdjęcie 2014-03-18-logo-PWSZ@Głogów-01

 

Dla podkreślenia wyjątkowości wydarzeń przygotowane zostało nowe logo Uczelni specjalnie na obchody 10-lecia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Pomysł Zbrzyznego na podatek od kopalin

„Podatek rujnuje polską miedź i region” – twierdzi lubiński poseł Ryszard Zbrzyzny. Zaskarżył nawet podatek do Trybunału Konstytucyjnego, jednak ten uznał go za zgodny z Konstytucją. Teraz poseł ma kolejną propozycję jak zmniejszyć negatywne skutki podatku. Pomysł spodobał się także władzom spółki.

Po pijaku zaparkował na ogrodzeniu

Uszkodzeniem barierek ochronnych oraz wjechaniem w płot zakończyła się jazda 34 – letniego mieszkańca Głogowa. Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę (12 maja) około godziny 5.30. Mężczyzna, który kierował autem był nietrzeźwy. Teraz za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

Nie nadali tytułu honorowego obywatela miasta

Na wczorajszej sesji rady miasta miał zostać wybrany Honorowy Obywatel Miasta. Zostało…

Tradycja, folklor i wiele innych atrakcji

Występy zespołów folklorystycznych, pokazy sprzętu straży pożarnej, policji i wojska, rozstrzygnięcie konkursu na hejnał Kolegiaty, teatr kulinarny oraz wiele innych atrakcji czeka na głogowian podczas kolejnej edycji wydarzenia „W cieniu Kolegiaty”, która odbędzie w sobotę, 15 sierpnia, na Placu Kolegiackim.