Potrącił rowerzystę i uciekł. Policja poszukuje świadków

Głogowska policja poszukuje kierowcy mercedesa, który potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca zdarzenia. Rowerzysta doznał licznych obrażeń ciała. Do wypadku doszło wczesnym rankiem, 30 kwietnia przy ulicy Kościuszki. Osoby, które były świadkami lub posiadają wiedzę na temat okoliczności zdarzenia, proszone są o kontakt.

Komenda Powiatowa Policji w Głogowie, prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego jaki miał miejsce w dniu 30 kwietnia , około godziny 6.45-6.50 w Głogowie, przy ulicy Kościuszki na wysokości drogi wjazdowej na parking Przychodni Specjalistycznej.

– „Poszukujemy kierowcy Mercedesa koloru kremowego, który doprowadził do zderzenia z rowerzystą. Według ustaleń dokonanych w toku postępowania, w dniu 30 kwietnia 2015 roku około godziny 6.45-6.50 w Głogowie, przy ulicy Kościuszki na wysokości drogi wjazdowej na parking Przychodni Specjalistycznej, kierujący samochodem osobowym marki Mercedes, koloru kremowego, zajechał drogę i doprowadził do zderzenia z kierującym rowerem.” – mówi oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Głogowi, Bogdan Kaleta.

W wyniku tego zdarzenia rowerzysta trafił do szpitala doznając licznych obrażeń ciała. Kierujący Mercedesem uciekł z miejsca zdarzenia. Jak informują głogowscy policjanci, samochód może mieć uszkodzony tylny prawy błotnik.

Głogowscy policjanci apelują do wszystkich osób, które były świadkami zdarzenia lub posiadają wiedzę na temat okoliczności wypadku o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Głogowie osobiście lub telefonicznie – tel. 767277261 lub numer alarmowy policji 997.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.