Nie miał na bilet, więc ukradł skuter

„Nie miałem czym wrócić do domu, więc ukradłem skuter”– tak tłumaczył się 19-latek, zatrzymany przez policjantów, kiedy usłyszał zarzut kradzieży skutera z ulicy w Głogowie. Pojazd został odnaleziony w Polkowicach na parkingu pod jego blokiem.Tera grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży doszło podczas pobytu 19 – latka u swojej dziewczyny mieszkającej w Głogowie.

„Chłopak spotkał się wieczorem z dziewczyną, a kiedy trzeba było wracać do domu, okazało się, że nie ma pieniędzy na bilet. Środek transportu znalazł się na ulicy. 19 – latek ukradł skuter, który udało mu się uruchomić.”– relacjonuje oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, Bogdan Kaleta.

19-latek pojechał skuterem do Polkowic i zostawił pod domem. Tam został on odnaleziony przez policjantów. Skuter wrócił do właściciela, a jego tymczasowy użytkownik usłyszał zarzuty kradzieży. Za kradzież Grozi mu teraz od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. 19-latek zdecydował się dobrowolnie poddać karze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…