Dni otwarte w głogowskiej komendzie policji

Jeszcze tylko przez dwa dni szkoły i przedszkola z powiatu głogowskiego mogą zapisywać się na spotkania z policjantami, które odbędą się w dniach od 1 do 3 czerwca. Dzieci z przedszkoli i pierwszych klas szkół podstawowych będą mogły zapoznać się z pracą policjantów oraz zobaczyć pokazy policyjnego sprzętu.

Z okazji Dnia Dziecka w dniach 1 – 3 czerwca, Komenda Powiatowa Policji w Głogowie zaprasza dzieci z przedszkoli oraz pierwszych klas szkół podstawowych na „Dni otwarte”. Wizyty dzieci w głogowskiej komendzie z okazji ich święta to już tradycja. Także w tym roku dzieci będą mogły odwiedzić głogowskich policjantów podczas ich pracy.

–„Od 1 do 3 czerwca 2015 r. w godz. 8.00 – 13.00 zapraszamy dzieci z przedszkoli i pierwszych klas szkół miasta i powiatu głogowskiego do odwiedzin w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie. Podczas 20 minutowej prezentacji, dzieci zapoznają się ze specyfiką pracy policjantów”– zaprasza Bogdan Kaleta, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

W trakcie odwiedzin, policjanci przypomną dzieciom o zasadach bezpieczeństwa nad wodą w związku z nadchodzącymi wakacjami. Poradzą jak unikać zagrożeń w życiu codziennym na drodze. Będą instruowali jak należy postępować z psem. Dzieci będą mogły z bliska zobaczyć policyjny sprzęt, wyposażenie i mundury.

UWAGA TERMIN ZGŁOSZEŃ – DO DNIA 22 MAJA

Z uwagi na kwestie organizacyjne, głogowscy policjanci proszą o telefoniczne uzgodnienie dokładnego terminu i godziny wizyty. Obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Zgłoszenia należy kierować pod numer telefonu 76 7277393 w godzinach 8:00 – 15:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…