Półkolonie językowe z głogowską szkołą Lingua-Expert

Instytut Języków Obcych LINGUA-EXPERT w Głogowie zaprasza na kursy języka: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego oraz rosyjskiego. W naszej szkole uczymy metodą komunikacyjno-konwersacyjną ze szczególnym naciskiem na rozwój umiejętności mówienia. Zajęcia są bogate w autentyczne sytuacje komunikacyjne, a uczniowie są zachęcani do ciągłego używania języka obcego na zajęciach. Poza mówieniem nie zapominamy również o tak ważnych innych umiejętnościach jak czytanie, słuchanie, oraz pisanie, które są również niezbędne do efektywnej komunikacji w języku obcym.

Nasza szkoła oferuje:

 • naukę na wszystkich poziomach zaawansowania: od początkującego po zaawansowany (A1-C2)
 • zajęcia dla dzieci, młodzieży, studentów, dorosłych, oraz kursy dla firm
 • zajęcia grupowe oraz indywidualne
 • zajęcia w tygodniu i w weekendy
 • małe kameralne grupy, średnio: 4-8 osób
 • zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów

Proponujemy wysoką jakość nauczania języków obcych w przystępnej cenie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że obecnie trudno jest pogodzić ze sobą obowiązki szkolne, rodzinne, czy zawodowe, dlatego jesteśmy elastyczni i dostosowujemy kursy do potrzeb, oraz możliwości organizacyjnych każdego klienta.

Cena każdego kursu obejmuje:

 • naukę języka w podanym wymiarze godzin
 • pakiet startowy: teczka, notes, długopis, ołówek
 • test poziomujący oraz konsultacje z lektorem
 • testy sprawdzające
 • certyfikat ukończenia kursu
 • informacje dla rodziców o postępach w nauce
 • 23% rabatu na podręczniki
 • konkursy, oraz wspólne poznawanie tradycji krajów anglojęzycznych

 

PLAKAT – Półkolonie językowe z głogowską szkołą Lingua-Expert

Na okres wakacyjny szkoła LINGUA-EXPERT przygotowała półkolonie językowe dla dzieci. W programie:

 • codziennie 2 lekcje języka angielskiego
 • warsztaty robotyki – rozwijanie kreatywności podczas budowania i programowania super robotów
 • projekty językowe
 • warsztaty filmowe
 • zajęcia plastyczne
 • zwiedzanie miasta z wykorzystaniem języka angielskiego
 • gry i zabawy na świeżym powietrzu
 • wyjazd do parku linowego TARZAN
 • obiad i podwieczorek

Na półkolonie mogą uczęszczać dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Zajęcia odbywają się w dwóch turnusach: 13-17 lipca 2015, oraz 17-21 sierpnia 2015, w godzinach od 8:00-16:00.

Jeśli nadal nie wiesz, czy nauka w naszej szkole to dobry wybór dla Ciebie, umów się na bezpłatną lekcję pokazową i przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może być nauka języka dla Ciebie i dla Twojej rodziny. Przy zapisie do końca czerwca 2015 r. oferujemy rabat 10% na każdy kurs, oraz dodatkowo kupon o wartości 50 zł do wykorzystania na naukę w naszej szkole. Dla rodzin posiadających kartę dużej rodziny oferujemy stałą zniżkę 10% na wszystkie kursy, oraz podręczniki gratis. U nas nabór na kursy trwa cały rok!!!

ZAPRASZAMY!!!

LINGUA-EXPERT
al.Wolności 11, 67-200 Głogów
Tel: +48 76 766 53 37 / +48 691-039-808

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej:

Sprawdź naszą ofertę na www.lingua-expert.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.