Fundusze Europejskie – bezpłatne konsultacje w głogowskim Ratuszu

Z jakiego wsparcia unijnego może skorzystać przedsiębiorca? Jak starać się o dotację z Funduszu Europejskiego na rozwój firmy? Jakie dokumenty trzeba złożyć? Na te i inne pytania na temat unijnych dotacji odpowie konsultant Mobilnego Punktu Informacyjnego, który 16 czerwca będzie dyżurował w głogowskim Ratuszu.

Z konsultacji na temat pozyskiwania Funduszy Europejskich będzie można skorzystać w godz. 11.00-14.00 w sali 122. Konsultant odpowie na wszystkie pytania dotyczące aktualnych i przyszłych możliwości uzyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich. Przedstawi zasady i procedury ubiegania się o dotacje. Podpowie, gdzie, kiedy i jakie dokumenty należy złożyć. Zdradzi, jakich błędów unikać przy aplikowaniu o środki unijne. Pomoże znaleźć odpowiedni program do konkretnego przedsięwzięcia. Podczas konsultacji będzie się można również dowiedzieć, czy konkretny projekt kwalifikuje się do unijnego wsparcia.

Mobilny Punkt Konsultacyjny to świetna okazja dla przedsiębiorców, by sprawdzić, z jakiego rodzaju wsparcia mogliby skorzystać w przypadku założenia nowej działalności gospodarczej oraz jak w oparciu o Fundusze Europejskie rozwinąć istniejąca już firmę.

Konsultacje są bezpłatne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…