Kotla: Dwie drogi gminne w remoncie

Aktualnie trwa remont dwóch dróg gminnych. Droga dojazdowa do gruntów rolnych Skidniów-Pękoszów będzie miała wykonaną nową nawierzchnię tłuczniową, a w miejscowości Skidniów na odcinku 280 m drogi gminnej nr 100031D zostanie położony asfalt.

Drogę dojazdowa remontuje firma z Jaczowa. Planowana całkowita wartość zadania wynosi ponad 117 tys. zł. Na remont drogi gmina pozyskała ponad 113 tys. zł z budżetu Województwa Dolnośląskiego.

W miejscowości Skidniów na remontowanym odcinku drogi gminnej na 100031D nowy asfalt położy przedsiębiortwao budowlane z Głogowa. Planowana wartość zadania wynosi ponad 133 tys. zł, z czego 103 tys. zostanie pokryte z rezerwy celowej budżetu państwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…