Głogów: Piwnica Artystyczna Pod Św. Mikołajem świętuje pierwsze urodziny

Piwnica Artystyczna Pod Św. Mikołajem w najbliższy piątek, 26 czerwca, obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Z tej wyjątkowej okazji zaprasza wszystkich swoich sympatyków na koncert zespołu Gruff.

26 czerwca minie rok od pierwszego koncertu w Piwnicy Artystycznej Pod Św. Mikołajem i wielkiego otwarcia lokalu. Wówczas przybyłych gości bawił zespół Dubai Dixie Band. W rocznicę tego wydarzenia na scenie Piwnicy Artystycznej wystąpi zespół Gruff. Grupa powstała z bluesowego duetu Przytuła&Kruk. W swojej muzycznej twórczości chce łamać wszelkie konwenanse, mieszać i niszczyć schematy. Koncerty Gruff to fuzja wielu muzycznych klimatów, od bluesowych ballad  poprzez swingowe parodie, aż do ciężkich (momentami nawet heavy metalowych) brzmień. Zespół tworzą: Bartosz Przytuła (voc, harp, kazoo) Tomek Kruk (dobro guitar, 12-string, voc), Maciej Kudła (drums).

Początek koncertu o godz. 20.00. Bilety: 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.