Półkolonie językowe z głogowską szkołą Lingua-Expert

Instytut Języków Obcych LINGUA-EXPERT w Głogowie zaprasza na kursy języka: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego oraz rosyjskiego. W naszej szkole uczymy metodą komunikacyjno-konwersacyjną ze szczególnym naciskiem na rozwój umiejętności mówienia. Zajęcia są bogate w autentyczne sytuacje komunikacyjne, a uczniowie są zachęcani do ciągłego używania języka obcego na zajęciach. Poza mówieniem nie zapominamy również o tak ważnych innych umiejętnościach jak czytanie, słuchanie, oraz pisanie, które są również niezbędne do efektywnej komunikacji w języku obcym.

Nasza szkoła oferuje:

 • naukę na wszystkich poziomach zaawansowania: od początkującego po zaawansowany (A1-C2)
 • zajęcia dla dzieci, młodzieży, studentów, dorosłych, oraz kursy dla firm
 • zajęcia grupowe oraz indywidualne
 • zajęcia w tygodniu i w weekendy
 • małe kameralne grupy, średnio: 4-8 osób
 • zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów

Proponujemy wysoką jakość nauczania języków obcych w przystępnej cenie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że obecnie trudno jest pogodzić ze sobą obowiązki szkolne, rodzinne, czy zawodowe, dlatego jesteśmy elastyczni i dostosowujemy kursy do potrzeb, oraz możliwości organizacyjnych każdego klienta.

Cena każdego kursu obejmuje:

 • naukę języka w podanym wymiarze godzin
 • pakiet startowy: teczka, notes, długopis, ołówek
 • test poziomujący oraz konsultacje z lektorem
 • testy sprawdzające
 • certyfikat ukończenia kursu
 • informacje dla rodziców o postępach w nauce
 • 23% rabatu na podręczniki
 • konkursy, oraz wspólne poznawanie tradycji krajów anglojęzycznych

PLAKAT – Półkolonie językowe z głogowską szkołą Lingua-Expert

Na okres wakacyjny szkoła LINGUA-EXPERT przygotowała półkolonie językowe dla dzieci. W programie:

 • codziennie 2 lekcje języka angielskiego
 • warsztaty robotyki – rozwijanie kreatywności podczas budowania i programowania super robotów
 • projekty językowe
 • warsztaty filmowe
 • zajęcia plastyczne
 • zwiedzanie miasta z wykorzystaniem języka angielskiego
 • gry i zabawy na świeżym powietrzu
 • wyjazd do parku linowego TARZAN
 • obiad i podwieczorek

Na półkolonie mogą uczęszczać dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Zajęcia odbywają się w dwóch turnusach: 13-17 lipca 2015, oraz 17-21 sierpnia 2015, w godzinach od 8:00-16:00.

Jeśli nadal nie wiesz, czy nauka w naszej szkole to dobry wybór dla Ciebie, umów się na bezpłatną lekcję pokazową i przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może być nauka języka dla Ciebie i dla Twojej rodziny. Przy zapisie do końca czerwca 2015 r. oferujemy rabat 10% na każdy kurs, oraz dodatkowo kupon o wartości 50 zł do wykorzystania na naukę w naszej szkole. Dla rodzin posiadających kartę dużej rodziny oferujemy stałą zniżkę 10% na wszystkie kursy, oraz podręczniki gratis. U nas nabór na kursy trwa cały rok!!!

ZAPRASZAMY!!!

LINGUA-EXPERT
al.Wolności 11, 67-200 Głogów
Tel: +48 76 766 53 37 / +48 691-039-808

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej:

Sprawdź naszą ofertę na www.lingua-expert.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…