Głogów: Kilka dni bez ciepłej wody

Od 13 do 17 lipca mieszkańcy kilku ulic na Osiedlu Kopernika będą pozbawieni ciepłej wody. W tym czasie prowadzone będą prace modernizacyjne sieci cieplnej.

Ciepłej wody w kranach nie będą mieli lokatorzy budynków mieszkalnych przy ul. Andromedy 1-21 (numery nieparzyste), Galileusza 2-12 (parzyste) oraz Keplera 2-8 (parzyste). Przerwa w dostawie wody nastąpi od godz. 7.00 13 lipca do godzin wieczornych 17 lipca.

– Dostawa ciepłej wody następować będzie sukcesywnie z chwilą wykonania niezbędnych przepięć na sieci ciepłowniczej – informuje administracja Osiedla Kopernik A.

Prace prowadzi Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy S.A. Polegają one na modernizacji sieci ciepłowniczej wraz z przyłączami do części budynków. Legnicki WPEC planuje w okresie wakacyjnych przeprowadzić podobne prace również na Osiedlu Kopernik B i Osiedlu Śródmieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…