Głogów: Kąpał się w Odrze i już nie wyszedł

Trwają poszukiwania 28-latka, który wczoraj w godzinach popołudniowych wszedł do Odry w okolicach Mostu Kolejowego i najprawdopodobniej został porwany przez nurt rzeki.

O zdarzeniu powiadomił służby ratownicze starszy kolega mężczyzny. Obaj pili alkohol, a później poszli się wykąpać w Odrze. Z rzeki wyszedł tylko jeden. Nurkowie i strażacy szukali zaginionego do późnego wieczora. Policja nie otrzymała żadnych informacji, by wyszedł gdzieś na brzeg.

O wydarzeniu powiadomione zostały także służby z Nowej Soli i Bytomia Odrzańskiego. Dziś wznowiono poszukiwania. Policja i straż patrolują brzeg Odry i przyległe tereny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…