Głogów: Desperat próbował wyskoczyć przez balkon

To miała być interwencja jakich wiele. Policjanci otrzymali wezwanie w sprawie awantury domowej. Jednak po przyjechaniu na miejsce, okazało się, że jeden z domowników chce targnąć się na własne życie.

Do tych dramatycznych wydarzeń doszło 15 lipca. – Policjanci patrolu prewencji byli wezwani do interwencji w sprawie awantury domowej. Takie interwencje to w zasadzie chleb codzienny patrolu. Nie spodziewali się, że ta interwencja, a takich już wiele przeprowadzili, będzie tym razem wyjątkowa, Już w momencie wejścia do mieszkania usłyszeli, że jeden z domowników mam zamiar wyskoczyć przez balkon, a to mieszkanie znajdowało się na ósmym pietrze – mówi podinsp. Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Reakcja policjantów była natychmiastowa. Pobiegli na balkon i chwycili mężczyznę, który zwisał z balkonu, trzymając się poręczy tylko jedną ręką. Policjanci próbowali go podciągnąć do góry, ale desperat ciągle próbował się im wyrwać i zapierał się nogami o brzeg balkonu. Wreszcie funkcjonariuszom udało się go wciągnąć na balkon. Desperatem okazał się 32-letni głogowianin. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał 1,84 promila alkoholu w organizmie. – Mężczyzna został zatrzymany w izbie wytrzeźwień a następnie skierowany na konsultację psychiatryczną – informuje oficer prasowy głogowskiej policji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…