Remonty w Urzędzie Miejskim w Głogowie
2015-07-28 Remonty w Urzędzie Miejskim w Głogowie @Urząd Miesjki w Głogowie (fot. UM Głogów)

Urząd Miejski w Głogowie chce być bardziej przyjazny dla mieszkańców. W tym celu remontowane są pomieszczenia, w których urzędnicy przyjmują interesantów. Najpierw metamorfozę przeszło Biuro Dowodów Osobistych. W planach jest remont pomieszczeń Wydziału Spraw Obronnych i Biura Obsługi Mieszkańca.

Polepszamy warunki, w jakich przyjmowani są mieszkańcy miasta– mówi prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz. Gruntowny remont przeprowadzono ostatnio w pokoju nr 3, czyli Biurze Dowodów Osobistych, jednym z najczęściej odwiedzanych pomieszczeń w Urzędzie Miejskim. To tutaj głogowianie składają wnioski o wydanie dowodu osobistego, a potem odbierają dowody tożsamości.

Parkiet w pomieszczeniu został wycyklinowany. Pokój odświeżono i zakupiono nowe meble – informuje Marta Dytwińska-Gawrońska, doradca prezydenta Głogowa ds. społecznych. Na tym nie koniec remontów. – To pierwszy etap zmian – zapowiada prezydent. – Kolejny remont dotyczyć będzie pomieszczenia w Wydziale Spraw Obronnych, w pokojach, gdzie głogowianie załatwiają sprawy meldunkowe – dodaje Rafael Rokaszewicz. W przyszłym roku podobną metamorfozę ma przejść Biuro Obsługi Mieszkańca.

Remont pokoju nr 3 w Urzędzie Miejskim kosztował 24 tysiące złotych, w tym meble – 20 184,30 zł, cyklinowanie parkietu – 3 567,00 zł. Malowanie ścian i sufitu wykonano we własnym zakresie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.