Biuro Kredytowe nr 1 w Głogowie

Szukasz kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego lub pożyczki hipotecznej? Gubisz się w gąszczu ofert, które oferują banki? Nie masz czasu na zapoznanie się z propozycjami instytucji finansowych lub po prostu się na tym nie znasz? Biuro Kredytowe nr 1 w Głogowie już od ponad roku zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym, co oznacza, że opisane wyżej problemy mogą Cię już nie dotyczyć.

Czym wyróżnia się Biuro Kredytowe nr 1 w Głogowie?

Nasze biuro jako jedno z nielicznych, jeśli nie jedyne w Głogowie – nie pobiera od klientów żadnych opłat. Większość biur kredytowych pobiera opłaty brokerskie, doradcze i prowizję z banku. My również nie pracujemy charytatywnie, zadowalamy się jednak wyłącznie prowizją bankową. Biuro Kredytowe nr 1 w Głogowie nie naraża klientów na podwójne opłaty, na żadne dodatkowe koszty.

Jak działa Biuro Kredytowe nr 1 w Głogowie?

Współpraca z biurem kredytowym w dużym stopniu ułatwia nam przejście całego procesu związanego z zaciągnięciem kredytu – najpierw pośrednik dobiera ofertę najkorzystniejszą ze względu na posiadaną przez nas zdolność kredytową i miesięczne wpływy, następnie pomaga skompletować niezbędną dokumentację (co bez żadnej pomocy bywa często bardzo kłopotliwe) i towarzyszy nam aż do finalizacji transakcji – dzięki jego pomocy banki szybciej rozpatrują nasz wniosek.

Dlaczego akurat ten rodzaj działalności?

Kilka lat w bankach, w pośrednictwach, w korporacjach – szkoda byłoby nie wykorzystać takiej wiedzy i doświadczenia. Założenie własnego biznesu wiązało się z głębokim przekonaniem, że podejście większości biur pośrednictwa kredytowego i banków było masowe. Natomiast Biuro Kredytowe nr 1 w Głogowie stara się nie skreślać żadnego klienta – niemal każdemu jesteśmy w stanie zaproponować korzystną ofertę. Czasem od pierwszego spotkania do uzyskania kredytu mija kilka miesięcy- bywa, że musimy czyścić BIK, sprawdzać, czy klienta nie wpisano do innych rejestrów, które uniemożliwiają wzięcie kredytu. Piszemy pisma, odwołania, doradzamy. Jednak znakomita większość naszych transakcji obywa się bez wyżej opisanych problemów.

Z myślą o jakich klientach powstało Biuro Kredytowe nr 1 w Głogowie?

Drzwi Biura Kredytowego nr 1 w Głogowie są szeroko otwarte dla wszystkich. Z naszej oferty może skorzystać każdy, kto posiada stały dochód. Dla banków najlepszymi klientami jest oczywiście personel dużych zakładów pracy : KGHM, FAMABA, SITECH, VOLKSWAGEN, PeBeKa, CCC , jak również pracownicy marketów: CASTORAMA, BIEDRONKA, LIDL, TESCO. Dla takich klientów mamy specjalne propozycje i ułatwienia przy staraniu się o kredyt gotówkowy, hipoteczny, czy konsolidacyjny.

Biuro Kredytowe nr 1 w Głogowie - szyld

Może na zakończenia historia, z której Biuro Kredytowe nr 1 w Głogowie jest szczególnie dumne?

Niedawno przyszedł do nas mężczyzna, który jak się okazało, jest zadłużony w kilku bankach na ponad 120 tys. zł z ratami niemal 3000 zł miesięcznie. W żadnym biurze pośrednictwa, doradztwa ani w banku nie potrafiono lub nie chciano mu pomóc. Należało coś z tym zrobić i udało się – dzięki naszym podpowiedziom zrezygnował z ubezpieczeń do kredytów, co zmniejszyło jego zadłużenie o prawie 20 tyś. Następnie Biuro Kredytowe nr 1 w Głogowie skonsolidowało jego zobowiązania do jednego kredytu z ratą 1215 zł. Zadowoleni klienci nas polecają, to nasza największa nagroda i sukces.

Nie zwlekaj! Zadzwoń i umów się na spotkanie: 536-435-640 lub odwiedź nas na Al. Wolności 10 . Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…