Mikołaj Kopaniszyn wygrywa na Łotwie

W miniony weekend udany start zanotował zawodnik Legionu Głogów, Mikołaj Kopaniszyn, który rywalizował w zawodach na Łotwie. Podopieczny trenera Macieja Domińczaka doskonale poradził sobie z zadaniem i zakończył imprezę na najwyższym stopniu podium. Jest to kolejny w tym roku sukces zawodników głogowskiego klubu, którzy w połowie kwietnia wystąpią podczas gali Legion Fight Night 2.

Świąteczny weekend był dla Mikołaja Kopaniszyna bardzo aktywny. Fighter Legionu Głogów wystąpił podczas zawodów w Rydze i pokazał się tam z bardzo dobrej strony, kończąc je ze złotym medalem. W sobotę zawodnik głogowskiego klubu zwyciężył walkę półfinałową, natomiast dzień później nie dał szans swojemu rywalowi w finale i zasłużenie stanął na najwyższym stopniu podium.

Dla Kopaniszyna był to drugi w ciągu miesiąca start w zawodach, które odbyły się w kraju nadbałtyckim. Pod koniec lutego reprezentant Legionu Głogów rywalizował na Litwie i był to jego pierwszy występ po kontuzji szczęki. Wówczas podopieczni Macieja Domińczaka przegrał swoją walkę, jednak w miniony weekend był już bezkonkurencyjny. Jak widać forma Legionisty wzrasta i już niebawem możemy spodziewać się kolejnych udanych występów.

Już 15 kwietnia zawodnicy Macieja Domińczaka zaprezentują się przed głogowską publicznością podczas gali Legion Fight Night 2. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się rok temu i zakończyła sporym sukcesem organizatorów. Za niecałe trzy tygodnie kibice zobaczą dziesięć pojedynków w formule K-1 i Muay Thai, a także walkę w MMA na zasadach organizacji Ultimate Fighting Championship.

Organizator wydarzenia poinformował już, że galę Legion Fight Night 2, podobnie jak przed rokiem, poprowadzi Łukasz „Juras” Jurkowski, zwycięzca pierwszego turnieju Konfrontacji Sztuk Walki, a ostatnio komentator sportowy. Urodzony w Warszawie fighter jest doskonale znany wszystkim fanom sportów walki w Polsce i z pewnością będzie miał wpływ na atmosferę towarzyszącą całemu wydarzeniu. Bilety na galę Legion Fight Night 2 można nabywać w kasach pływalni Chrobry, Biurze Obsługi Klienta Miejskiego Ośrodka Kultury, Młodzieżowym Centrum Kultury MAYDAY, sklepie Fitway, a także w klubie Legion Głogów.

Mikołajowi Kopaniszynowi gratulujemy świetnego startu w Rydze, natomiast wszystkich fanów sportów walki serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w gali Legion Fight Night 2, która odbędzie się 15 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie. Start o godz. 19:00

/fot. Legion Głogów/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Puchar Polski: Chrobry Głogów zagra z Legią Warszawa!

Najlepsza drużyna poprzedniego sezonu w Polsce, Legia Warszawa, będzie rywalem Chrobrego Głogów w meczu 1/8 finału krajowego pucharu. Klub ze stolicy wygrał Puchar Polski w poprzednim sezonie i obecnie celuje w obronę trofeum. Dla pomarańczowo-czarnych będzie to więc niezwykle trudna przeprawa.

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…