Chcesz być gwiazdą TV i grać w popularnych serialach? Przyjdź na casting!

Tako Media, producent popularnych programów TV przyjeżdża do Głogowa. Już za dwa dni w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się casting do najpopularniejszych seriali Polsatu i TV4.

Każdy może zostać gwiazdą

W najbliższy wtorek 9 maja do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogowie (koło Zielonego Rynku) przyjadą przedstawiciele Tako Media. Celem wizyty jest casting do różnorodnych seriali produkowanych przez ten wrocławski koncern. Udział w castingu mogą wziąć wszyscy, którzy chcieliby spróbować swoich sił przed kamerami i liczą się z możliwością zostania gwiazdą TV. Udział w rekrutacji mogą wziąć wszyscy, niezależnie od wieku, płci, czy doświadczenia: — Na casting zapraszamy wszystkich, młodzież, dorosłych i seniorów — informuje koordynatorka akcji, Sandra Rachubik z Tako Media — Do naszych seriali angażujemy też dzieci w wieku 4-5 lat, a nawet niemowlaki. Każdy może spróbować swoich sił bez względu na doświadczenie. Często angażujemy całe rodziny.

Casting rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa mniej więcej do godz. 18:00. Po dotarciu do biblioteki wypełnia się formularz zgłoszeniowy. Podaje się w nim swoje dane osobowe, numer telefonu, adres e-mailowy, wagę, wzrost i tego typu podstawowe informacje. Następnie rozpoczyna się część właściwa, czyli odegranie wybranej scenki. Wszystko jest oczywiście nagrywane. Następnie materiał trafia do bazy danych Tako Media. Co ciekawe, nie ma opcji odrzucenia kandydata. Każdy „przechodzi dalej” i w każdej chwili może liczyć na telefon z propozycją zagrania w serialu: — W trakcie castingu nikogo nie odrzucamy. Wszystkie filmiki wędrują do bazy danych. W razie zapotrzebowania Dział Obsady dzwoni do wybranej osoby i proponuje rolę. Firma zwraca koszt dojazdu, zapewnia nocleg, a także obiad na planie. Zaangażowani aktorzy mogą oczywiście liczyć na wynagrodzenie. Stawki ustala się indywidualnie z Działem Obsady — mówi Sandra Rachubik.

Procedura rekrutacyjna wygląda nieco inaczej w zależności od wieku. Inne podejście jest przy rekrutacji 16-latka, inne przy odgrywaniu roli przez seniora, a jeszcze inne, kiedy na scenie występuje 6-letnie dziecko.

Jakie seriale?

Firma Tako Media zajmuje się produkcją najpopularniejszych seriali paradokumentalnych Polsatu i TV4. Uczestnicy castingu mogą liczyć na role w takich serialach, jak:

Na ratunek 112
Trudne sprawy
Dlaczego ja?
Dzień, który zmienił moje życie
Zdrady
Sekrety sąsiadów
Stop drogówka
Na patrolu
Pamiętniki z wakacji
Czyja wina?
Zagadki kryminalne
Nieprawdopodobne, a jednak
Przereklamowani
Gra wstępna
Seks po polsku
Zrozumieć i wybaczyć

Nowością w ofercie Tako Media jest serial „Rewir”, opowiadający o wrocławskich policjantach. Nie jest on jednak nadawany ani w Polsacie, ani w TV4, lecz w AXN. Zaraz obok takich przebojów, jak „Grimm”, czy „Castle”.

Udział w castingu jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.