Kolejni zaginieni Głogowianie – Krystian Kwiatkowski i Anna Tomicka

Seria zaginięć w Głogowie trwa nadal. Po zaginięciu 67-letniej Grażyny Koniecznej i szczęśliwym odnalezieniu 58-letniego Władysława Ciupaka, policja poszukuje 20-letniego Krystiana Kwiatkowskiego i 19-letniej Anny Tomickiej.

Poszukiwani

Zaginieni są mieszkańcami Głogowa. Wyjechali z miasta w nocy z 13 na 14 maja samochodem marki Ford Cougar. Od tamtej pory do chwili obecnej (czyli od 14 dni) nie nawiązali kontaktu z rodziną.

Młody mężczyzna ma ok. 175 cm wzrostu,  szczupłą budowę ciała (waga ok. 75 kg) i czarne włosy. Był ubrany w niebieską kurtkę marki 4F, szare spodnie dresowe i buty sportowe koloru niebieskiego.

Kobieta natomiast mierzy ok. 164 cm, jest szczupła (waga ok. 58 kg), włosy ma farbowane z odrostami do ramion. Cechami charakterystycznymi Anny Tomickiej są: blizna na kości policzkowej pod lewym okiem, kolczyki typu „dżet” pod ustami oraz kolczyki typu tunele w uszach (duże ciemne krążki wpasowane w płatki uszu).  Dziewczyna była ubrana w czarne leginsy, zieloną kurtkę wiatrówkę i buty sportowe koloru czarno-różowego.

Jeśli coś wiesz – skontaktuj się z policją

Głogowska policja apeluje: wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionych proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny w godz. 8:00–15:30. Oto numery telefonów, pod które należy dzwonić: 076 727 72 84 lub 076 727 72 71. Można też dzwonić przez całą dobę na numer alarmowy – 997.

Szczęśliwy koniec niedawnego zaginięcia

Zaginięcie Anny Tomickie i Krystiana Kwiatkowskiego, to już kolejna taka sprawa w Głogowie w ostatnim czasie. 4 maja zaginął 58-letni Władysław Ciupak. Jego przypadek może dawać sporo szans na odnalezienie. Władysław Ciupak po kilkunastu dniach poszukiwań odnalazł się cały i zdrowy. Okazało się, że pojechał do Niemiec do pracy, lecz nie poinformował o tym rodziny. Po prostu.

Być może taka sytuacja będzie miała miejsce również w przypadku Krystiana Kwiatkowskiego i Anny Tomickiej. Młodzi ludzie często lekkomyślnie nie informują swoich bliskich o zamiarach wyjazdu np. za granicę. Znikają, a rodzina wyrywa sobie włosy z głowy. Jednak po jakimś czasie się odnajdują. Zdarza się i tak, że młode osoby po prostu chcą ukarać rodzinę za jakieś krzywdy. Często jednak takie ucieczki mają szczęśliwy finał.

Warto być dobrej myśli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Bus roztrzaskał się na drzewie. Ciężkie obrażenia 3 pasażerów!

Wczoraj, w godzinach popołudniowych, na drodze 292, w miejscowości Żukowice miał miejsce poważny wypadek. Kierujący busem marki Renault, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Trzej pasażerowie busa zostali przewiezieni do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Desperat nad Odrą – chciał się zabić bo rzuciła go dziewczyna.

12 listopada w godzinach wieczornych głogowscy policjanci zostali poinformowani o zamiarze próby samobójczej 26-letniego mężczyzny. Akcja jego poszukiwania absorbowała przez dłuższy czas spore siły policyjne. Mężczyzna został odnaleziony w okolicach Odry, biegł w kierunku rzeki wykrzykując, że się zabije…