Baner reklamowy: WIELKIE PRZECENY w Media Expert w Głogowie (Galeria Glogovia ul. Piłsudskiego 19) – startujemy w czwartek 14.06 g. 8.00

Wakacje z Trenerem Osiedlowym! Od lipca nowe godziny!

Rok szkolny za nami, natomiast przed młodzieżą szkolną dwa miesiące zasłużonego odpoczynku. Co robić w letnich miesiącach, by nie nudzić się, a dodatkowo spędzić czas aktywnie? Z propozycją wychodzi Chrobry Głogów S.A. zachęcając dzieci i młodzież do spędzenia wakacji z Trenerem Osiedlowym Chrobrego Głogów. Organizatorzy czekają na wszystkich chętnych na ośmiu boiskach na terenie naszego miasta!

W tym roku odbywa się druga edycja Trenera Osiedlowego. Jest to akcja finansowana przez Gminę Miejską Głogów, a jej zadaniem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu. Tegoroczna edycja zakończy się w październiku, jednak do tego czasu młodzi głogowianie mogą korzystać z wszystkich atrakcji przygotowanych przez Chrobry Głogów S.A. Wybór jest spory, dlatego każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie!

W lipcu i sierpniu, a więc przez okres wakacyjny, zajęcia będą prowadzone w godzinach 10:00-12:00. Z Trenerami Osiedlowymi głogowska młodzież będzie mogła się spotykać w ośmiu lokalizacjach, bowiem na tyle boisk zostało podzielone nasze miasto. Dwugodzinne zajęcia pod okiem trenera odbywają się w danym miejscu trzy razy w tygodniu. Co dokładnie organizatorzy przygotowali dla młodzieży szkolnej z naszego miasta? – „To przede wszystkim cykl sportowych zajęć, od piłki nożnej przez kosz po bule, ale czasami grupom będą organizowane bezpłatne wyjścia na basen Chrobrego, więc warto być systematycznie” – czytamy na oficjalnej stronie spółki.

Bez opłat i zapisów. Wystarczą chęci!

Chrobry Głogów S.A. informuje za pośrednictwem swojej strony, że wszystkie zajęcia w ramach projektu Trener Osiedlowy są bezpłatne! Nie obowiązują także żadne zgłoszenia i inne formy zapisów. Wystarczy tylko chęć aktywnego spędzenia wolnego czasu. – „Poszukaj boiska bliskiego Twojego zamieszkania, sprawdź grafik i po prostu dołącz do nas. Nie trzeba żadnych zgłoszeń i nie ma żadnych opłat. W przypadku projektu Trener Osiedlowy wystarczą tylko chęci” – brzmi komunikat zamieszczony na stronie Chrobrego Głogów.

Projekt Trener Osiedlowy ruszył w maju 2016 roku. – „Poza tym, że treningi odbywają się w różnych miejscach miasta, mają też różny charakter. Projekt prowadzi Chrobry Głogów, któremu szczególnie bliska jest piłka nożna, ale nie brakuje też szkoleniowców o innych specjalizacjach: z koszykówki, siatkówki, lekkiej atletyki czy ju-jitsu. Są to osoby o wysokich kwalifikacjach potwierdzonych dyplomem ukończenia studiów mgr lub w trakcie studiów, certyfikatami ukończenia kursów i szkoleń trenerskich/instruktorskich z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz osobistymi sukcesami sportowymi. Cechują się zaangażowaniem, energią do pracy, pasją i cieszą się uznaniem w swoich środowiskach sportowych” – można przeczytać na internetowej witrynie głogowskiej spółki.

Plan zajęć

Gimnazjum nr 2 – trener Paweł Kliszka (nauczyciel w-f, trener piłki nożnej)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Środa godz. 10.00
 • Piątek godz. 10.00


Gimnazjum nr 3 – trener Piotr Szymański (nauczyciel w-f, trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej/animator sportu)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Środa godz. 10.00
 • Piątek godz. 10.00

Gimnazjum nr 5 – trener Witold Masny (nauczyciel w-f, trener piłki nożnej)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Wtorek godz. 10.00
 • Środa godz. 10.00

Szkoła podstawowa nr 10 – trener Beata Chojecka (nauczyciel w-f, trener siatkówki)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Środa godz. 10.00
 • Czwartek godz. 10.00

Szkoła podstawowa nr 12 – trener Michał Długosz (nauczyciel w-f, instruktor lekkiej atletyki, siatkówki, piłki ręcznej/nożnej)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Wtorek godz. 10.00
 • Czwartek godz. 10.00

Szkoła podstawowa nr 13 – trener Mirosław Gaczyński (nauczyciel w-f, trener koszykówki)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Wtorek godz. 10.00
 • Piątek godz. 10.00

Szkoła podstawowa nr 2 – trener Krzysztof Adamczyk (nauczyciel w-f)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Środa godz. 10.00
 • Piątek godz. 10.00

Szkoła podstawowa nr 7 – trener Joanna Sip (w trakcie studiów AWF, instruktor samoobrony i ju-jitsu)

 • Wtorek godz. 10.00
 • Czwartek godz. 10.00
 • Piątek godz. 10.00

Kontakt:

Paweł Kliszka – tel. 794 356 539
Piotr Szymański – 667 783 010
Witold Masny – tel. 697 992 394
Beata Chojecka – tel. 725 472 993
Michał Długosz – tel. 604 460 462
Mirosław Gaczyński – tel. 608 656 272
Joanna Sip – tel. 663 813 505
Krzysztof Adamczyk – tel. 662 065 736

Tagi:, , ,

Dawid Sus

Redaktor działu sportowego. Wielki fan sportu w wydaniu lokalnym. Ceni dobry film i muzykę, zwłaszcza polską. Od kilku lat interesuje go dziennikarstwo, co w połączeniu z wiedzą sportową, stara się wykorzystywać w portalu TutajGLOGOW.pl.

Nadchodzące Wydarzenia

Cze
22
pt
12:00 Happy Hours
Happy Hours
Cze 22@12:00 – 17:00
Happy Hours
Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem codziennie oferuje głogowianom Happy Hours. Od 12.00 do 17.00 lane będzie czeskie piwo oraz w pełni naturalne soki w obniżonej cenie. Dodatkowo pracownicy gorąco zapraszają na letnie ochłodzenie mrożoną[...]
12:00 Piwnica Artystyczna: Happy Hours @ Piwnica Artystyczna pod Św. Mikołajem
Piwnica Artystyczna: Happy Hours @ Piwnica Artystyczna pod Św. Mikołajem
Cze 22@12:00 – 17:00
Piwnica Artystyczna: Happy Hours @ Piwnica Artystyczna pod Św. Mikołajem
Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem codziennie oferuje głogowianom Happy Hours. Od godz. 12:00 do 17:00 lane będzie czeskie piwo oraz w pełni naturalne soki w obniżonej cenie. Dodatkowo pracownicy gorąco zapraszają na letnie ochłodzenie[...]
21:00 Dyskoteki w Gospodzie Głogowskiej @ Gospoda Głogowska
Dyskoteki w Gospodzie Głogowskiej @ Gospoda Głogowska
Cze 22@21:00
Dyskoteki w Gospodzie Głogowskiej @ Gospoda Głogowska
Piątkowe dyskoteki w Gospodzie Głogowskiej. Wstęp od lat 18. Impreza rozpoczyna się o godz. 21:00, a zabawę rozkręci DJ Scratchbasse. Zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
Cze
23
sob
10:00 Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Cze 23@10:00
Sztuki walki z Bartoszem Derenowskim @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
JUŻ DZIAŁAJĄ w MCK MAYDAY! Zajęcia różnego rodzaju SZTUK WALKI, prowadzone przez BARTOSZA DERENOWSKIEGO. BARTOSZ DERENOWSKI – utytułowany zawodnik w brazylijskim Ju Jitsu i SUBMISSON FIGHT. Medalista Mistrzostw Europy, Wielkiej Brytanii, Szkocji i Polski. Zajęcia[...]
12:00 Dancingi – lata 70-te i 80-te @ Bar Prywatka
Dancingi – lata 70-te i 80-te @ Bar Prywatka
Cze 23@12:00 – Cze 24@05:00
Bar Prywatka zaprasza na klimatyczne dancingi w stylu lat 70. i 80. W każdą sobotę oprawę muzyczną na parkiecie zapewnia DJ.Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
12:00 Happy Hours
Happy Hours
Cze 23@12:00 – 17:00
Happy Hours
Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem codziennie oferuje głogowianom Happy Hours. Od 12.00 do 17.00 lane będzie czeskie piwo oraz w pełni naturalne soki w obniżonej cenie. Dodatkowo pracownicy gorąco zapraszają na letnie ochłodzenie mrożoną[...]
12:00 Piwnica Artystyczna: Happy Hours @ Piwnica Artystyczna pod Św. Mikołajem
Piwnica Artystyczna: Happy Hours @ Piwnica Artystyczna pod Św. Mikołajem
Cze 23@12:00 – 17:00
Piwnica Artystyczna: Happy Hours @ Piwnica Artystyczna pod Św. Mikołajem
Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem codziennie oferuje głogowianom Happy Hours. Od godz. 12:00 do 17:00 lane będzie czeskie piwo oraz w pełni naturalne soki w obniżonej cenie. Dodatkowo pracownicy gorąco zapraszają na letnie ochłodzenie[...]
14:00 Głogowska Amatorska Liga Halowa @ Hala Widowiskowo-Sportowa im. Ryszarda Matuszaka, Gimnazjum nr 2
Głogowska Amatorska Liga Halowa @ Hala Widowiskowo-Sportowa im. Ryszarda Matuszaka, Gimnazjum nr 2
Cze 23@14:00
Głogowska Amatorska Liga Halowa @ Hala Widowiskowo-Sportowa im. Ryszarda Matuszaka, Gimnazjum nr 2
Serdecznie zapraszamy na spotkania Głogowskiej Amatorskiej Ligi Halowej. W sezonie 2015/2016 rozgrywki składają się z czterech poziomów – Extraligi, I, II oraz III ligi. Mecze rozgrywane są w soboty i niedziele na parkiecie hali widowiskowo-sportowej[...]
Cze
24
nie
12:00 Happy Hours
Happy Hours
Cze 24@12:00 – 17:00
Happy Hours
Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem codziennie oferuje głogowianom Happy Hours. Od 12.00 do 17.00 lane będzie czeskie piwo oraz w pełni naturalne soki w obniżonej cenie. Dodatkowo pracownicy gorąco zapraszają na letnie ochłodzenie mrożoną[...]
12:00 Piwnica Artystyczna: Happy Hours @ Piwnica Artystyczna pod Św. Mikołajem
Piwnica Artystyczna: Happy Hours @ Piwnica Artystyczna pod Św. Mikołajem
Cze 24@12:00 – 17:00
Piwnica Artystyczna: Happy Hours @ Piwnica Artystyczna pod Św. Mikołajem
Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem codziennie oferuje głogowianom Happy Hours. Od godz. 12:00 do 17:00 lane będzie czeskie piwo oraz w pełni naturalne soki w obniżonej cenie. Dodatkowo pracownicy gorąco zapraszają na letnie ochłodzenie[...]
14:00 Głogowska Amatorska Liga Halowa @ Hala Widowiskowo-Sportowa im. Ryszarda Matuszaka, Gimnazjum nr 2
Głogowska Amatorska Liga Halowa @ Hala Widowiskowo-Sportowa im. Ryszarda Matuszaka, Gimnazjum nr 2
Cze 24@14:00
Głogowska Amatorska Liga Halowa @ Hala Widowiskowo-Sportowa im. Ryszarda Matuszaka, Gimnazjum nr 2
Serdecznie zapraszamy na spotkania Głogowskiej Amatorskiej Ligi Halowej. W sezonie 2015/2016 rozgrywki składają się z czterech poziomów – Extraligi, I, II oraz III ligi. Mecze rozgrywane są w soboty i niedziele na parkiecie hali widowiskowo-sportowej[...]
Cze
25
pon
12:00 Happy Hours
Happy Hours
Cze 25@12:00 – 17:00
Happy Hours
Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem codziennie oferuje głogowianom Happy Hours. Od 12.00 do 17.00 lane będzie czeskie piwo oraz w pełni naturalne soki w obniżonej cenie. Dodatkowo pracownicy gorąco zapraszają na letnie ochłodzenie mrożoną[...]

Twitter

POWIADOM NAS

Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego wydarzenia, wiesz o czymś istotnym, chcesz nas o czymś poinformować?

FORUM

Masz coś do powiedzenia? Rozmawiaj, komentuj, dyskutuj - wypowiedz się!

OGŁOSZENIA

Dodawaj ogłoszenia szybki, sprawnie i całkowicie za darmo!

REKLAMUJ SIĘ

Skuteczna promocja działań, usług i produktów. Prowadzisz własną działalność? Reklamuj się tanio & skutecznie!

X