Baner reklamowy: WIELKIE PRZECENY w Media Expert w Głogowie (Galeria Glogovia ul. Piłsudskiego 19) – startujemy w czwartek 14.06 g. 8.00

Wakacje z Trenerem Osiedlowym! Od lipca nowe godziny!

Rok szkolny za nami, natomiast przed młodzieżą szkolną dwa miesiące zasłużonego odpoczynku. Co robić w letnich miesiącach, by nie nudzić się, a dodatkowo spędzić czas aktywnie? Z propozycją wychodzi Chrobry Głogów S.A. zachęcając dzieci i młodzież do spędzenia wakacji z Trenerem Osiedlowym Chrobrego Głogów. Organizatorzy czekają na wszystkich chętnych na ośmiu boiskach na terenie naszego miasta!

W tym roku odbywa się druga edycja Trenera Osiedlowego. Jest to akcja finansowana przez Gminę Miejską Głogów, a jej zadaniem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu. Tegoroczna edycja zakończy się w październiku, jednak do tego czasu młodzi głogowianie mogą korzystać z wszystkich atrakcji przygotowanych przez Chrobry Głogów S.A. Wybór jest spory, dlatego każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie!

W lipcu i sierpniu, a więc przez okres wakacyjny, zajęcia będą prowadzone w godzinach 10:00-12:00. Z Trenerami Osiedlowymi głogowska młodzież będzie mogła się spotykać w ośmiu lokalizacjach, bowiem na tyle boisk zostało podzielone nasze miasto. Dwugodzinne zajęcia pod okiem trenera odbywają się w danym miejscu trzy razy w tygodniu. Co dokładnie organizatorzy przygotowali dla młodzieży szkolnej z naszego miasta? – „To przede wszystkim cykl sportowych zajęć, od piłki nożnej przez kosz po bule, ale czasami grupom będą organizowane bezpłatne wyjścia na basen Chrobrego, więc warto być systematycznie” – czytamy na oficjalnej stronie spółki.

Bez opłat i zapisów. Wystarczą chęci!

Chrobry Głogów S.A. informuje za pośrednictwem swojej strony, że wszystkie zajęcia w ramach projektu Trener Osiedlowy są bezpłatne! Nie obowiązują także żadne zgłoszenia i inne formy zapisów. Wystarczy tylko chęć aktywnego spędzenia wolnego czasu. – „Poszukaj boiska bliskiego Twojego zamieszkania, sprawdź grafik i po prostu dołącz do nas. Nie trzeba żadnych zgłoszeń i nie ma żadnych opłat. W przypadku projektu Trener Osiedlowy wystarczą tylko chęci” – brzmi komunikat zamieszczony na stronie Chrobrego Głogów.

Projekt Trener Osiedlowy ruszył w maju 2016 roku. – „Poza tym, że treningi odbywają się w różnych miejscach miasta, mają też różny charakter. Projekt prowadzi Chrobry Głogów, któremu szczególnie bliska jest piłka nożna, ale nie brakuje też szkoleniowców o innych specjalizacjach: z koszykówki, siatkówki, lekkiej atletyki czy ju-jitsu. Są to osoby o wysokich kwalifikacjach potwierdzonych dyplomem ukończenia studiów mgr lub w trakcie studiów, certyfikatami ukończenia kursów i szkoleń trenerskich/instruktorskich z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz osobistymi sukcesami sportowymi. Cechują się zaangażowaniem, energią do pracy, pasją i cieszą się uznaniem w swoich środowiskach sportowych” – można przeczytać na internetowej witrynie głogowskiej spółki.

Plan zajęć

Gimnazjum nr 2 – trener Paweł Kliszka (nauczyciel w-f, trener piłki nożnej)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Środa godz. 10.00
 • Piątek godz. 10.00


Gimnazjum nr 3 – trener Piotr Szymański (nauczyciel w-f, trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej/animator sportu)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Środa godz. 10.00
 • Piątek godz. 10.00

Gimnazjum nr 5 – trener Witold Masny (nauczyciel w-f, trener piłki nożnej)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Wtorek godz. 10.00
 • Środa godz. 10.00

Szkoła podstawowa nr 10 – trener Beata Chojecka (nauczyciel w-f, trener siatkówki)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Środa godz. 10.00
 • Czwartek godz. 10.00

Szkoła podstawowa nr 12 – trener Michał Długosz (nauczyciel w-f, instruktor lekkiej atletyki, siatkówki, piłki ręcznej/nożnej)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Wtorek godz. 10.00
 • Czwartek godz. 10.00

Szkoła podstawowa nr 13 – trener Mirosław Gaczyński (nauczyciel w-f, trener koszykówki)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Wtorek godz. 10.00
 • Piątek godz. 10.00

Szkoła podstawowa nr 2 – trener Krzysztof Adamczyk (nauczyciel w-f)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Środa godz. 10.00
 • Piątek godz. 10.00

Szkoła podstawowa nr 7 – trener Joanna Sip (w trakcie studiów AWF, instruktor samoobrony i ju-jitsu)

 • Wtorek godz. 10.00
 • Czwartek godz. 10.00
 • Piątek godz. 10.00

Kontakt:

Paweł Kliszka – tel. 794 356 539
Piotr Szymański – 667 783 010
Witold Masny – tel. 697 992 394
Beata Chojecka – tel. 725 472 993
Michał Długosz – tel. 604 460 462
Mirosław Gaczyński – tel. 608 656 272
Joanna Sip – tel. 663 813 505
Krzysztof Adamczyk – tel. 662 065 736

Tagi:, , ,

Dawid Sus

Redaktor działu sportowego. Wielki fan sportu w wydaniu lokalnym. Ceni dobry film i muzykę, zwłaszcza polską. Od kilku lat interesuje go dziennikarstwo, co w połączeniu z wiedzą sportową, stara się wykorzystywać w portalu TutajGLOGOW.pl.

Nadchodzące Wydarzenia

Sie
20
pon
12:00 Happy Hours
Happy Hours
Sie 20@12:00 – 17:00
Happy Hours
Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem codziennie oferuje głogowianom Happy Hours. Od 12.00 do 17.00 lane będzie czeskie piwo oraz w pełni naturalne soki w obniżonej cenie. Dodatkowo pracownicy gorąco zapraszają na letnie ochłodzenie mrożoną[...]
15:15 MOK: Dziecięca sekcja plastyczna @ MOK, sala plastyczna
MOK: Dziecięca sekcja plastyczna @ MOK, sala plastyczna
Sie 20@15:15 – 16:00
MOK: Dziecięca sekcja plastyczna @ MOK, sala plastyczna
DZIECIĘCA SEKCJA PLASTYCZNA: Dzieci 4-7 lat poniedziałki i środy, godz. 15.20 – 16.00 sala plastyczna MOK prowadząca Joanna Kinder Bezpłatnie, po uprzednim zapisaniu dziecka w BOK. Zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
15:30 Balet – dziewczynki i chłopcy 4-... @ MCK Mayday, sala fitness
Balet – dziewczynki i chłopcy 4-... @ MCK Mayday, sala fitness
Sie 20@15:30 – 16:00
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie zaprasza na zajęcia baletu dla dzieci w wieku 4-5 lat. Lekcje odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek w godz. 15:30 – 16:00. Opiekunem grupy jest Sara Matelska. Koszt: 45[...]
15:45 Zajęcia teatralne dla dzieci – U... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Zajęcia teatralne dla dzieci – U... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Sie 20@15:45
Zajęcia teatralne dla dzieci - Uśmiechnięty Teatrzyk @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
„UŚMIECHNIĘTY TEATRZYK” – to warsztaty teatralne dla dzieci 6-9lat. poniedziałki, godz. 16.00 – 17.00 – sala koncertowa MCK MAYDAY czwartki, godz. 15.45 – 16.45, sala koncertowa MCK MAYDAY prowadząca Agnieszka Urbanowska-Wilczyńska koszt: 30zł/miesięczniePodziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
16:00 Treningi Judo w Borku @ Świetlica Wiejska w Borku
Treningi Judo w Borku @ Świetlica Wiejska w Borku
Sie 20@16:00 – 17:30
Treningi Judo w Borku @ Świetlica Wiejska w Borku
UKS Głogowski Klub Judo zaprasza na treningi, które odbywają się w Świetlicy Wiejskiej w Borku. Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu (poniedziałek i środa) w godz. 16:00-17:30. Więcej szczegółów na plakacie. Zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
16:30 Laboratorium kreacji artystycznej @ MOK, sala widowiskowa
Laboratorium kreacji artystycznej @ MOK, sala widowiskowa
Sie 20@16:30 – 18:30
Laboratorium kreacji artystycznej @ MOK, sala widowiskowa
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia teatralne „Laboratorium kreacji artystycznej”, które odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 16:30 – 18:30. Koszt to 30 zł za miesiąc. Zajęcia prowadzi Aleksandra Leosz. LABORATORIUM KREACJI ARTYSTYCZNEJ poniedziałki,[...]
19:00 Chór Beati Cantores – próby
Chór Beati Cantores – próby
Sie 20@19:00 – 20:00
Chór Beati Cantores - próby
Stowarzyszenie Chór Beati Cantores w Głogowie ogłasza nabór do wszystkich sekcji głosowych. Osoby zainteresowane – pragnące realizować się w śpiewie chóralnym, zapraszamy na próby chóru w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19:00 w salce[...]
20:00 Fitness Total Body Workout @ Gimnazjum nr 2 w Głogowie
Fitness Total Body Workout @ Gimnazjum nr 2 w Głogowie
Sie 20@20:00 – 21:00
Fitness Total Body Workout @ Gimnazjum nr 2 w Głogowie
Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach Fitness Total Body Workout, które odbywają się w każdy poniedziałek oraz środę w Gimnazjum nr 2 w Głogowie. Zyskaj radość energię, popraw kondycję, spal setki kalorii i bądź fit![...]
Sie
21
wt
10:00 Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Sie 21@10:00
Sztuki walki z Bartoszem Derenowskim @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
JUŻ DZIAŁAJĄ w MCK MAYDAY! Zajęcia różnego rodzaju SZTUK WALKI, prowadzone przez BARTOSZA DERENOWSKIEGO. BARTOSZ DERENOWSKI – utytułowany zawodnik w brazylijskim Ju Jitsu i SUBMISSON FIGHT. Medalista Mistrzostw Europy, Wielkiej Brytanii, Szkocji i Polski. Zajęcia[...]
12:00 Happy Hours
Happy Hours
Sie 21@12:00 – 17:00
Happy Hours
Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem codziennie oferuje głogowianom Happy Hours. Od 12.00 do 17.00 lane będzie czeskie piwo oraz w pełni naturalne soki w obniżonej cenie. Dodatkowo pracownicy gorąco zapraszają na letnie ochłodzenie mrożoną[...]
15:30 Głogowska Rewia Graffiti @ MOK, sala widowiskowa
Głogowska Rewia Graffiti @ MOK, sala widowiskowa
Sie 21@15:30 – 20:00
Głogowska Rewia Graffiti @ MOK, sala widowiskowa
GŁOGOWSKA REWIA GRAFFITI: wtorki, 15.30 – 20.00 – MOK – sala widowiskowa i Wentylatornia czwartki, 15.30 – 20.00 – MOK – sala widowiskowa i Wentylatornia Opłata: 75zł Prowadzący: Mieczysława i Zdzisław Krawczonkowie Na zajęcia wokalno-taneczne[...]
16:30 AMICUS: Daj się wybiegać! @ Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS
AMICUS: Daj się wybiegać! @ Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS
Sie 21@16:30 – 19:30
AMICUS: Daj się wybiegać! @ Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS | Głogów | Województwo dolnośląskie | Polska
„Daj się wybiegać” to akcja prowadzona przez Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Amicus”. Wszystkie zainteresowane osoby mają możliwość spacerowania ze zwierzętami, co zapewni im potrzebną dawkę ruchu. Zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr

Twitter

POWIADOM NAS

Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego wydarzenia, wiesz o czymś istotnym, chcesz nas o czymś poinformować?

FORUM

Masz coś do powiedzenia? Rozmawiaj, komentuj, dyskutuj - wypowiedz się!

OGŁOSZENIA

Dodawaj ogłoszenia szybki, sprawnie i całkowicie za darmo!

REKLAMUJ SIĘ

Skuteczna promocja działań, usług i produktów. Prowadzisz własną działalność? Reklamuj się tanio & skutecznie!