Wakacje z Trenerem Osiedlowym! Od lipca nowe godziny!

Rok szkolny za nami, natomiast przed młodzieżą szkolną dwa miesiące zasłużonego odpoczynku. Co robić w letnich miesiącach, by nie nudzić się, a dodatkowo spędzić czas aktywnie? Z propozycją wychodzi Chrobry Głogów S.A. zachęcając dzieci i młodzież do spędzenia wakacji z Trenerem Osiedlowym Chrobrego Głogów. Organizatorzy czekają na wszystkich chętnych na ośmiu boiskach na terenie naszego miasta!

W tym roku odbywa się druga edycja Trenera Osiedlowego. Jest to akcja finansowana przez Gminę Miejską Głogów, a jej zadaniem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu. Tegoroczna edycja zakończy się w październiku, jednak do tego czasu młodzi głogowianie mogą korzystać z wszystkich atrakcji przygotowanych przez Chrobry Głogów S.A. Wybór jest spory, dlatego każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie!

W lipcu i sierpniu, a więc przez okres wakacyjny, zajęcia będą prowadzone w godzinach 10:00-12:00. Z Trenerami Osiedlowymi głogowska młodzież będzie mogła się spotykać w ośmiu lokalizacjach, bowiem na tyle boisk zostało podzielone nasze miasto. Dwugodzinne zajęcia pod okiem trenera odbywają się w danym miejscu trzy razy w tygodniu. Co dokładnie organizatorzy przygotowali dla młodzieży szkolnej z naszego miasta? – „To przede wszystkim cykl sportowych zajęć, od piłki nożnej przez kosz po bule, ale czasami grupom będą organizowane bezpłatne wyjścia na basen Chrobrego, więc warto być systematycznie” – czytamy na oficjalnej stronie spółki.

Bez opłat i zapisów. Wystarczą chęci!

Chrobry Głogów S.A. informuje za pośrednictwem swojej strony, że wszystkie zajęcia w ramach projektu Trener Osiedlowy są bezpłatne! Nie obowiązują także żadne zgłoszenia i inne formy zapisów. Wystarczy tylko chęć aktywnego spędzenia wolnego czasu. – „Poszukaj boiska bliskiego Twojego zamieszkania, sprawdź grafik i po prostu dołącz do nas. Nie trzeba żadnych zgłoszeń i nie ma żadnych opłat. W przypadku projektu Trener Osiedlowy wystarczą tylko chęci” – brzmi komunikat zamieszczony na stronie Chrobrego Głogów.

Projekt Trener Osiedlowy ruszył w maju 2016 roku. – „Poza tym, że treningi odbywają się w różnych miejscach miasta, mają też różny charakter. Projekt prowadzi Chrobry Głogów, któremu szczególnie bliska jest piłka nożna, ale nie brakuje też szkoleniowców o innych specjalizacjach: z koszykówki, siatkówki, lekkiej atletyki czy ju-jitsu. Są to osoby o wysokich kwalifikacjach potwierdzonych dyplomem ukończenia studiów mgr lub w trakcie studiów, certyfikatami ukończenia kursów i szkoleń trenerskich/instruktorskich z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz osobistymi sukcesami sportowymi. Cechują się zaangażowaniem, energią do pracy, pasją i cieszą się uznaniem w swoich środowiskach sportowych” – można przeczytać na internetowej witrynie głogowskiej spółki.

Plan zajęć

Gimnazjum nr 2 – trener Paweł Kliszka (nauczyciel w-f, trener piłki nożnej)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Środa godz. 10.00
 • Piątek godz. 10.00


Gimnazjum nr 3 – trener Piotr Szymański (nauczyciel w-f, trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej/animator sportu)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Środa godz. 10.00
 • Piątek godz. 10.00

Gimnazjum nr 5 – trener Witold Masny (nauczyciel w-f, trener piłki nożnej)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Wtorek godz. 10.00
 • Środa godz. 10.00

Szkoła podstawowa nr 10 – trener Beata Chojecka (nauczyciel w-f, trener siatkówki)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Środa godz. 10.00
 • Czwartek godz. 10.00

Szkoła podstawowa nr 12 – trener Michał Długosz (nauczyciel w-f, instruktor lekkiej atletyki, siatkówki, piłki ręcznej/nożnej)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Wtorek godz. 10.00
 • Czwartek godz. 10.00

Szkoła podstawowa nr 13 – trener Mirosław Gaczyński (nauczyciel w-f, trener koszykówki)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Wtorek godz. 10.00
 • Piątek godz. 10.00

Szkoła podstawowa nr 2 – trener Krzysztof Adamczyk (nauczyciel w-f)

 • Poniedziałek godz. 10.00
 • Środa godz. 10.00
 • Piątek godz. 10.00

Szkoła podstawowa nr 7 – trener Joanna Sip (w trakcie studiów AWF, instruktor samoobrony i ju-jitsu)

 • Wtorek godz. 10.00
 • Czwartek godz. 10.00
 • Piątek godz. 10.00

Kontakt:

Paweł Kliszka – tel. 794 356 539
Piotr Szymański – 667 783 010
Witold Masny – tel. 697 992 394
Beata Chojecka – tel. 725 472 993
Michał Długosz – tel. 604 460 462
Mirosław Gaczyński – tel. 608 656 272
Joanna Sip – tel. 663 813 505
Krzysztof Adamczyk – tel. 662 065 736

Tagi:, , ,

Dawid Sus

Redaktor działu sportowego. Wielki fan sportu w wydaniu lokalnym. Ceni dobry film i muzykę, zwłaszcza polską. Od kilku lat interesuje go dziennikarstwo, co w połączeniu z wiedzą sportową, stara się wykorzystywać w portalu TutajGLOGOW.pl.

Skomentuj

Nadchodzące Wydarzenia

Paź
16
wt
10:00 Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Paź 16@10:00
Sztuki walki z Bartoszem Derenowskim @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
JUŻ DZIAŁAJĄ w MCK MAYDAY! Zajęcia różnego rodzaju SZTUK WALKI, prowadzone przez BARTOSZA DERENOWSKIEGO. BARTOSZ DERENOWSKI – utytułowany zawodnik w brazylijskim Ju Jitsu i SUBMISSON FIGHT. Medalista Mistrzostw Europy, Wielkiej Brytanii, Szkocji i Polski. Zajęcia[...]
12:00 Happy Hours
Happy Hours
Paź 16@12:00 – 17:00
Happy Hours
Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem codziennie oferuje głogowianom Happy Hours. Od 12.00 do 17.00 lane będzie czeskie piwo oraz w pełni naturalne soki w obniżonej cenie. Dodatkowo pracownicy gorąco zapraszają na letnie ochłodzenie mrożoną[...]
15:30 Głogowska Rewia Graffiti @ MOK, sala widowiskowa
Głogowska Rewia Graffiti @ MOK, sala widowiskowa
Paź 16@15:30 – 20:00
Głogowska Rewia Graffiti @ MOK, sala widowiskowa
GŁOGOWSKA REWIA GRAFFITI: wtorki, 15.30 – 20.00 – MOK – sala widowiskowa i Wentylatornia czwartki, 15.30 – 20.00 – MOK – sala widowiskowa i Wentylatornia Opłata: 75zł Prowadzący: Mieczysława i Zdzisław Krawczonkowie Na zajęcia wokalno-taneczne[...]
16:30 AMICUS: Daj się wybiegać! @ Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS
AMICUS: Daj się wybiegać! @ Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS
Paź 16@16:30 – 19:30
AMICUS: Daj się wybiegać! @ Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS | Głogów | Województwo dolnośląskie | Polska
„Daj się wybiegać” to akcja prowadzona przez Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Amicus”. Wszystkie zainteresowane osoby mają możliwość spacerowania ze zwierzętami, co zapewni im potrzebną dawkę ruchu. Zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
17:00 Kreatywka – zajęcia plastyczne d... @ Sala plastyczna MCK Mayday
Kreatywka – zajęcia plastyczne d... @ Sala plastyczna MCK Mayday
Paź 16@17:00 – 18:30
Kreatywka - zajęcia plastyczne dla dzieci 7-12 lat @ Sala plastyczna MCK Mayday
KREATYWKA, zajęcia plastyczne dla dzieci 7-12 lat wtorki, godz. 17.00 – 18.30 sala plastyczna MCK Mayday prowadząca: Agnieszka Wilczyńska-Urbanowska Opłata: 35zł/miesięcznie Serdecznie zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
19:30 Wtorkowa zumba w MCK Mayday @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Wtorkowa zumba w MCK Mayday @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Paź 16@19:30 – 20:30
Wtorkowa zumba w MCK Mayday @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Młodzieżowe Centrum Kultury Mayday zaprasza na zajęcia zumby, które prowadzi Mateusz Śmikiel. Lekcje odbywają się w każdy wtorek oraz czwartek w sali koncertowej. wtorki, godz. 19:30 – 20:30 – sala koncertowa MCK MAYDAY czwartki, godz.[...]
20:00 Teatr Jednego Mostu @ MOK, sala widowiskowa
Teatr Jednego Mostu @ MOK, sala widowiskowa
Paź 16@20:00 – 22:00
Teatr Jednego Mostu @ MOK, sala widowiskowa
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na próby „Teatru Jednego Mostu”, które odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godz. 20:00 – 22:00 w sali widowiskowej MOK. Instruktorem grupy jest Michał Wnuk. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!Podziel[...]
Paź
17
śr
10:00 Chór Radocha @ Wentylatornia MOK
Chór Radocha @ Wentylatornia MOK
Paź 17@10:00 – 12:00
Chór Radocha zaprasza wszystkich zainteresowanych seniorów na zajęcia, które odbywają się w każdą środę w godz. 10:00 – 12:00. Opiekun grupy: Helena Kamińska. Zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
10:00 Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Paź 17@10:00
Sztuki walki z Bartoszem Derenowskim @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
JUŻ DZIAŁAJĄ w MCK MAYDAY! Zajęcia różnego rodzaju SZTUK WALKI, prowadzone przez BARTOSZA DERENOWSKIEGO. BARTOSZ DERENOWSKI – utytułowany zawodnik w brazylijskim Ju Jitsu i SUBMISSON FIGHT. Medalista Mistrzostw Europy, Wielkiej Brytanii, Szkocji i Polski. Zajęcia[...]
12:00 Happy Hours
Happy Hours
Paź 17@12:00 – 17:00
Happy Hours
Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem codziennie oferuje głogowianom Happy Hours. Od 12.00 do 17.00 lane będzie czeskie piwo oraz w pełni naturalne soki w obniżonej cenie. Dodatkowo pracownicy gorąco zapraszają na letnie ochłodzenie mrożoną[...]
15:15 MOK: Dziecięca sekcja plastyczna @ MOK, sala plastyczna
MOK: Dziecięca sekcja plastyczna @ MOK, sala plastyczna
Paź 17@15:15 – 16:00
MOK: Dziecięca sekcja plastyczna @ MOK, sala plastyczna
DZIECIĘCA SEKCJA PLASTYCZNA: Dzieci 4-7 lat poniedziałki i środy, godz. 15.20 – 16.00 sala plastyczna MOK prowadząca Joanna Kinder Bezpłatnie, po uprzednim zapisaniu dziecka w BOK. Zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr
18:00 Kurs aktorski w Miejskim Ośrodku... @ MOK, sala baletowa
Kurs aktorski w Miejskim Ośrodku... @ MOK, sala baletowa
Paź 17@18:00 – 20:00
KURS AKTORSKI środy, godz. 18.00 – 20.00, sala baletowa MOK, prowadząca: Aleksandra Leosz koszt: 40zł/miesięcznie Serdecznie zapraszamy!Podziel się:FacebookTwitterGoogleE-mailDrukujWięcejTelegramLinkedInPinterestPocketSkypeRedditWhatsAppTumblr

Twitter

POWIADOM NAS

Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego wydarzenia, wiesz o czymś istotnym, chcesz nas o czymś poinformować?

FORUM

Masz coś do powiedzenia? Rozmawiaj, komentuj, dyskutuj - wypowiedz się!

OGŁOSZENIA

Dodawaj ogłoszenia szybki, sprawnie i całkowicie za darmo!

REKLAMUJ SIĘ

Skuteczna promocja działań, usług i produktów. Prowadzisz własną działalność? Reklamuj się tanio & skutecznie!