Kasia Kowalska zaśpiewa w Głogowie

Już w najbliższą sobotę, 3 lutego na głogowskiej scenie wystąpi Kasia Kowalska. Piosenkarka zaśpiewa podczas Koncertu Noworocznego Prezydenta Miasta Głogowa Rafaela Rokaszewicza.Wysłuchać najnowszych przebojów wokalistki, a także tych niezapomnianych utworów sprzed lat będzie można w Miejskim Ośrodku Kultury. Początek koncertu o godzinie 18.00.

Gwiazdą tegorocznego Koncertu Noworocznego w Głogowie będzie jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich artystek, która może poszczycić się prawie 25 latami na scenie muzycznej. Szacowany nakład ze sprzedaży jej wszystkich płyt wynosi 1.4 miliona egzemplarzy, co stawia Kasię Kowalską w gronie artystów z największą ilością sprzedanych albumów w Polsce.

Kasia Kowalska urodziła się 13 czerwca 1973 roku, w Sulejówku. Muzyka towarzyszyła jej już od najmłodszych lat, zawsze była ważną częścią jej życia.

Pierwsze kroki na scenie muzycznej Kasia stawiała w zespole Evergreen, założonym przez Roberta Amiriana. Później współpracowała z takimi zespołami jak: Human, Fatum, Piersi, Hetman, Talking Pictures.

Talent wokalny Kasi został doceniony podczas jednego z koncertów w warszawskim klubie Stodoła. Jej artystyczny potencjał zauważyła Katarzyna Kanclerz z Izabelin Studio. Tak rozpoczęła się solowa kariera Kasi Kowalskiej.

Debiutancki album Kasi Kowalskiej „Gemini” ukazał się 12 września 1994 roku. W krótkim czasie zyskał tytuł platynowej, a następnie złotej płyty ( sprzedano ponad 300tyś egzemplarzy).

Kasia Kowalska ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną.

4 czerwca 2016 roku odbyła się premiera singla „Aya”, który zapowiada pierwszy od ośmiu lat album wokalistki z autorskim materiałem. Tego samego dnia ukazał się również teledysk, który został nakręcony na terenie Joshua Tree, Parku Narodowego w południowo-wschodniej części Kalifornii w USA.Teledysk zajął pierwsze miejsce w polskim plebiscycie do konkursu OGAE Video Contest 2016.

Na przestrzeni 25 lat kariery muzycznej Kasia zmieniała się artystycznie, podobnie jak jej życie prywatne. Jej muzyka jest dojrzalsza, ale wciąż pozostaje jej największą pasją i miłością życia.Ku zadowoleniu wszystkich fanów Kasia nie przestaje koncertować, ciągle tworzy i występuje na scenie.Jej wrażliwość i artystyczna dusza, jaką można była usłyszeć na pierwszej płycie „Gemini” została do dziś.

Bilety na Koncert Noworoczny Prezydenta Miasta Głogowa można kupić na stronie https://ekobilet.pl/mok-glogow

W przedsprzedaży cena biletu wynosi 60zł za miejsce na parterze oraz 50zł na balkonie.

W dniu koncertu Kasi Kowalskiej za bilet trzeba będzie zapłacić 80zł.

Więcej informacji w Biurze Obsługi Klienta Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie oraz pod numerem tel. 76 835 66 30.

 Koncert Kasi Kowalskiej już w najbliższą sobotę, 3 lutego o godzinie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.