Diler w areszcie. Narkotyki sprzedawał nawet małolatom!

25-letni mieszkaniec Głogowa został zatrzymany przez Policjantów Wydziału Kryminalnego pod zarzutem udzielania narkotyków innym osobom. Podejrzany miał je sprzedawać między innymi osobie niepełnoletniej. Mężczyzna miał przy sobie meta amfetaminę oraz marihuanę. Decyzją sądu 25-latek został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy.

25 – latek zatrzymany został 2 lutego przez policjantów Wydziału Kryminalnego, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. W trakcie zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki w postaci meta amfetaminy oraz marihuanę. Ustalenia policjantów dały podstawę do przedstawienia zarzutów udzielania narkotyków innym osobom. Podejrzany nie miał żadnych zahamowań i sprzedał je również małoletniemu― mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp.Bogdan Kaleta.

Mężczyzna usłyszał zarzuty udzielania narkotyków innym osobom oraz ich posiadania. Grozi za to kara od 3 nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek policji i prokuratury sąd aresztował podejrzanego na okres 2 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.