Kaczmarek: Najnowocześniejsza strefa saun w regionie

W środę 14 lutego nastąpiło długo wyczekiwane otwarcie nowej strefy Spa& Wellness w Pływalni Chrobry w Głogowie. Nowoczesne, przyjazne wnętrza oraz bogata oferta proponowanych zabiegów powinny sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Uroczystego otwarcia dokonał Prezydent Miasta Głogowa Rafael Rokaszewicz oraz Prezes Zarządu Chrobry S.A Emilia Szajkowska.

Gośćmi inauguracji strefy Spa&Wellness w Pływalni Chrobry byli Radni Miejscy, Prezesi zarządów Spółek Miejskich, Dyrektorzy zakładów i jednostek budżetowych oraz Rada Nadzorcza Chrobry Głogów S.A.

Inwestycja trwała od 5 lipca 2017 roku do 9 lutego bieżącego roku. Generalnym wykonawcą była firma Budrem z Głogowa. Łączny koszt przedsięwzięcia to 1,3 miliona złotych.

W nowo otwartej strefie Spa&Wellness znajduje się między innymi: sauna parowa, fińska, Caldarium, grota solna z inhalacją, studnia lodowa oraz strefa wodnych wrażeń z podgrzewanymi kamiennymi ławkami.

 Spółka Chrobry Głogów S.A umożliwia mieszkańcom Głogowa zadbanie o swoje zdrowie, rozwój sportowy oraz rehabilitację na najwyższym możliwym poziomie― powiedział Mateusz Kaczmarek, specjalista ds. marketingu Chrobry Głogów S.A.

 Spa&Wellness w Pływalni Chrobry w Głogowie otwarte jest w godzinach od 10.00 do 21.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.