Fotostopem przez Świat- fascynujące Indie

We wtorek, 15 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głogowie odbył się pokaz podróżniczy z cyklu Fotostopem przez Świat. Tym razem tematem były „Magiczne Indie Południowe”. 

Ciekawe opowieści głogowskich podróżników cieszą się dużą sympatią wśród mieszkańców naszego miasta i zyskują coraz większą popularność. Frekwencja podczas ostatniego spotkania przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

–  Kochani, dziękuje za tak liczne przybycie. Warto było siedzieć całą noc przy upinaniu sari – napisała na swoim profilu Grażyna Sroczyńska.

Była to pierwsza część relacji z Indii, a już dziś Grażyna i Stefan Sroczyńscy zapraszają na kolejną, która odbędzie się w czerwcu.

Uczestnicy wtorkowego spotkania mieli niepowtarzalną okazję skosztować suszonych hinduskich specjałów: papai, imbiru, bananów, ryby oraz kawy i herbaty.

 

Więcej atmosfery, smaków i zapachów prosto z Indii już w czerwcu. Jak zapewnia Pani Grażyna- będzie smacznie i pikantnie.

A my z całą pewnością możemy dodać, że będzie też ciekawie! Bo tych niesamowitych opowieści można słuchać w nieskończoność…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.