Policjant z Głogowa na pierwszym miejscu

Podczas II etapu Dolnośląskiej Edycji Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji najlepszy okazał się oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Podkomisarz Sławomir Wojsa zdobył najwyższą ilość punktów i tym samym zakwalifikował się do ostatniego etapu konkursu, który odbędzie się we wrześniu.

II etap Turnieju przeprowadzono 19 czerwca w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. W konkursie wzięli udział policjanci komend miejskich i powiatowych województwa dolnośląskiego.

Do egzaminu z testu wiedzy podeszło 33 funkcjonariuszy, którzy zostali wyłonieni jako najlepsi spośród wszystkich biorących udział w części pierwszej Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji. Podkomisarz Sławomir Wojsa zdobył najwyższą ilość punktów i zajął pierwsze miejsce — mówi p.o. Oficera prasowego 
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie asp. Łukasz Szuwikowski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Bus roztrzaskał się na drzewie. Ciężkie obrażenia 3 pasażerów!

Wczoraj, w godzinach popołudniowych, na drodze 292, w miejscowości Żukowice miał miejsce poważny wypadek. Kierujący busem marki Renault, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Trzej pasażerowie busa zostali przewiezieni do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Desperat nad Odrą – chciał się zabić bo rzuciła go dziewczyna.

12 listopada w godzinach wieczornych głogowscy policjanci zostali poinformowani o zamiarze próby samobójczej 26-letniego mężczyzny. Akcja jego poszukiwania absorbowała przez dłuższy czas spore siły policyjne. Mężczyzna został odnaleziony w okolicach Odry, biegł w kierunku rzeki wykrzykując, że się zabije…