Zadziałał alkohol czy negatywne emocje po meczu? Kibic wrócił do domu bez 3 zębów

To miał być spokojny, niedzielny wypad do pubu na oglądanie transmisji z Mundialu. Wielki mecz, kibicowanie i sportowe emocje zostały jednak zakłócone przez 31- letniego mężczyznę, który z błahego powodu uderzył swojego znajomego w twarz. W wyniku zajścia do którego doszło w jednym z głogowskich lokali, poszkodowany 41- latek stracił 3 zęby.  31- latek usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała, grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do nawet 5 lat.

Zdarzenie miało miejsce krótko po transmisji meczu piłkarskiego.

Obydwaj mężczyźni zgodnie potwierdzili, że się znali i spotykali w lokalu, gdzie oglądali transmisje z meczów. Również w niedzielny wieczór, oglądali mecz i pili alkohol.  W pewnym momencie, po zakończonej transmisji 31- latek podszedł do 41 – latka i uderzył go pięścią w twarz. Jak później sam przyznał, nie był zadowolony, że ten rozmawia z jego dawną znajomą — mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Mężczyźni byli nietrzeźwi i wzajemnie oskarżają się o spowodowanie całego zajścia.

Uderzenie spowodowało utratę trzech zębów u pokrzywdzonego. Policjanci po otrzymanym zgłoszeniu zatrzymali 31 – letniego podejrzanego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Bus roztrzaskał się na drzewie. Ciężkie obrażenia 3 pasażerów!

Wczoraj, w godzinach popołudniowych, na drodze 292, w miejscowości Żukowice miał miejsce poważny wypadek. Kierujący busem marki Renault, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Trzej pasażerowie busa zostali przewiezieni do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Desperat nad Odrą – chciał się zabić bo rzuciła go dziewczyna.

12 listopada w godzinach wieczornych głogowscy policjanci zostali poinformowani o zamiarze próby samobójczej 26-letniego mężczyzny. Akcja jego poszukiwania absorbowała przez dłuższy czas spore siły policyjne. Mężczyzna został odnaleziony w okolicach Odry, biegł w kierunku rzeki wykrzykując, że się zabije…