Zamiast więziennej celi wybrał hostel…

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 22 – latka podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego o wartości 800 złotych na szkodę właściciela jednego z głogowskich hosteli. Podczas prowadzonych czynności bardzo szybko okazało się, że mężczyzna  jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

— 22 – latek został zatrzymany po tym jak właściciel hostelu zgłosił kradzież telefonu o wartości 800 złotych z pomieszczenia biurowego w tym obiekcie. Podejrzany 22 – latek wynajmował u niego pokój. Policjanci szybko ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Głogowie. Miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Sąd chciał również ustalić miejsce jego pobytu— mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Po zatrzymaniu 22 – latek usłyszał zarzut kradzieży telefonu. Mężczyźnie grozi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Po wykonaniu czynności procesowych, został przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie musi odbyć karę 4 miesięcy pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Bus roztrzaskał się na drzewie. Ciężkie obrażenia 3 pasażerów!

Wczoraj, w godzinach popołudniowych, na drodze 292, w miejscowości Żukowice miał miejsce poważny wypadek. Kierujący busem marki Renault, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Trzej pasażerowie busa zostali przewiezieni do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Desperat nad Odrą – chciał się zabić bo rzuciła go dziewczyna.

12 listopada w godzinach wieczornych głogowscy policjanci zostali poinformowani o zamiarze próby samobójczej 26-letniego mężczyzny. Akcja jego poszukiwania absorbowała przez dłuższy czas spore siły policyjne. Mężczyzna został odnaleziony w okolicach Odry, biegł w kierunku rzeki wykrzykując, że się zabije…