Brutalne pobicie z użyciem noża – tak zakończyli swoją imprezę
Policja Komenda wejście

Kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat grozi dwóm mieszkańcom Głogowa, którzy brutalnie pobili 48- letniego mężczyznę. Podejrzani bili go i kopali, a jeden z nich zaatakował pokrzywdzonego nożem. Do zdarzenia doszło podczas zakrapianej alkoholem imprezy. Powód napaści? Agresorom nie spodobał się fakt, że mężczyzna przyszedł do mieszkania swojej znajomej po rzeczy, które tam pozostawił.

 Policjanci z patrolu prewencji szybko zatrzymali podejrzanych. Jeden z nich próbował uciec z mieszkania. Policjanci ustali, że do agresji i pobicia doszło z błahego powodu, kiedy 48 latek pojawił się w mieszkaniu, aby zabrać swoje rzeczy. 25 i 43 latek zaczęli zachowywać się agresywnie i zaatakowali mężczyznę. Bijąc go pięściami i kopiąc po całym ciele, spowodowali liczne obrażenia. 25 latek zaatakował pokrzywdzonego nożem — relacjonuje oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Za pobicie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 a za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia zagrożenie karą wzrasta do lat 8.

Obydwaj podejrzani zostali objęci dozorem policyjnym oraz zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego na odległość mniejszą niż 100 metrów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.