Okradziony przez sąsiada…

Policjanci zatrzymali 24 – letniego mieszkańca Głogowa. W jego piwnicy ujawniono przedmioty pochodzące z kradzieży w piwnicy sąsiada o łącznej wartości ponad 2 tysiące złotych.  Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od roku do nawet 10 lat.

4 lipca mieszkaniec Głogowa zgłosił policjantom kradzież przedmiotów ze swojej piwnicy. Pokrzywdzony zgłaszał kradzież sprzętu elektroniczno-elektrycznego oraz narzędzi i środków chemicznych o wartości 2750 zł — mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta i dodaje — Bardzo szybko okazało się, że skrzynka ze skradzionymi rzeczami znajduje się w tej samej piwnicy, w boksie jednego z mieszkańców. Policjanci ustali również, że sprawca nie uszkodził samych drzwi, ale spowodował, że można je było usunąć i dostać się do wnętrza boksu piwnicznego .

Policjanci zatrzymali 24 – letniego głogowianina, który usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.  Skradzione rzeczy trafiły z powrotem do właściciela.

 

Zdjęcie: KPP Głogów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.