To już 10 lat! Pływalnia Chrobry Głogów zaprasza do wspólnego świętowania!

Już niedługo Pływalnia Chrobry Głogów będzie obchodzić swoje X-lecie. Oficjalne otwarcie Pływalni nastąpiło dokładnie 17 października 2008 roku. Dziś trudno sobie wyobrazić nasze miasto bez tego miejsca. Głogowianie, bez względu na wiek chętnie wybierają kompleksy basenowe Chrobry – to tutaj wypoczywają, relaksują się, spędzają aktywnie czas i po prostu dobrze się bawią. Ten okrągły jubileusz Pływalnia będzie obchodzić z należytą godnością- będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek! Początek września to nie tylko pierwszy dzwonek w szkołach i powrót do obowiązków- Pływalnia Chrobry przedłuża wakacyjną radość i zaprasza do wspólnej zabawy już 1 września.

W Pływalni odbywają się kursy pływania, zawody pływackie takie, jak chociażby Aqualiga, wydarzenia integracyjne jak Spartakiada Osób Niepełnosprawnych i Chorych, Olimpiady Specjalne czy międzyszkolne zawody w pierwszej pomocy.

Przede wszystkim służy ona jako miejsce rekreacji dla mieszkańców Głogowa. Pływalnia to obecnie także możliwość regeneracji w Strefie Spa & Wellness oraz przywracanie pełnej sprawności organizmu w Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej — mówi Mateusz Kaczmarek, specjalista ds. marketingu Chrobry Głogów S.A.

Oficjalne obchody X-lecia Pływalni Chrobry Głogów rozpoczną się 1 września o godzinie 15.00 na terenie basenów odkrytych.

Jakie atrakcje czekają głogowian tego dnia?

  • Dla wszystkich miłośników ruchu o godzinie 18.00 rozpocznie się maraton zumby, który poprowadzi zespół Kasi Jaskółskiej-Pitoń,
  • na stanowisku Fit Arena będzie można skorzystać z konsultacji trenerskich, poza tym klub zaprasza na spinning, zabawy z chustą clanzy oraz profesjonalne pomiary na wadze Tanita,
  • Kiko+ przygotowało zajęcia na trampolinach, zabawy i gry dla najmłodszych, Mini Triathlon, pomiar na wadze TANITA wraz z profesjonalną konsultacją trenerską,
    Prowadzone będą konsultacje FitDietetyka.pl.

Oprócz wyżej wymienionych, głogowskich Klubów Fitness, swoje stanowiska będą mieć również spółki miejskie, które prezentować będą nowoczesne autobusy i zabytkowe pojazdy specjalne.

Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej zaprezentuje sprzęt, dzięki któremu dba o  sprawność mieszkańców naszego miasta. Nie zabraknie też konkursów i upominków.

Bardzo ważna informacja dla wszystkich wybierających się na tę jubileuszową imprezę – podczas wydarzenia Stowarzyszenie Otwarte Drzwi będzie prowadzić zbiórkę charytatywną na rzecz Agnieszki „Majki” Kaczmarek oraz Joanny Konkol.
Prowadzone będą przez Stowarzyszenie – kiermasz ciast, malowanie twarzy, a dla najmłodszych przygotowane będą dmuchańce oraz wizyta Tygryska! Warto więc zabrać ze sobą przysłowiowe „parę groszy”, by wesprzeć w walce z chorobą te dzielne głogowianki!

Uwaga- 1 i 2 września wstęp na halę basenową i baseny odkryte całkowicie darmowy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska „jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany „Gigant wiary”.