Okradali stacje paliw- teraz grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Mężczyźni, którzy kradli olej napędowy na stacjach paliw w Głogowie i okolicznych miejscowościach to dwaj bracia, mieszkańcy powiatu głogowskiego. Łączna wartość skradzionego przez nich oleju to prawie 13 tyś zł. Po wyjściu z aresztu jeden z nich po raz kolejny odwiedził stację benzynową, za paliwo znów nie zapłacił…

— W wyniku pracy operacyjnej głogowscy kryminalni ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn. To bracia, 25 i 28 latek, mieszkańcy powiatu głogowskiego. Mężczyźni zostali zatrzymani w związku z kradzieżą oleju napędowego na stacjach paliw w Głogowie i okolicznych miejscowościach. Łączna wartość skradzionego oleju to prawie 13 tyś. zł. Mężczyźni przyznali się do kradzieży — mówi p.o. Oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie asp. Łukasz Szuwikowski i dodaje  — Jeden z nich po wyjściu z aresztu dokonał kolejnej kradzieży paliwa na kwotę prawie 1000 zł na stacji paliw w Głogowie. Policja zwróciła się z wnioskiem do Prokuratury Rejonowej w Głogowie o środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się do stacji paliw dla obu mężczyzn.

Podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży paliwa. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Zdjęcie:KPP Głogów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Bus roztrzaskał się na drzewie. Ciężkie obrażenia 3 pasażerów!

Wczoraj, w godzinach popołudniowych, na drodze 292, w miejscowości Żukowice miał miejsce poważny wypadek. Kierujący busem marki Renault, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Trzej pasażerowie busa zostali przewiezieni do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Sprawcy brutalnych pobić w areszcie- to nie był ich pierwszy konflikt z prawem…

13 października działając w bardzo brutalny sposób pobili cztery osoby tylko po to, aby zabrać im telefony komórkowe i pieniądze. Teraz decyzją sądu, podejrzani o rozboje z użyciem noża, dwaj mężczyźni w wieku 35 i 26 lat zostali aresztowani na okres 3 miesięcy.