Taka zabawa na koniec lata w Głogowie

Pożegnania nie zawsze muszą być smutne! W Głogowie żegnamy Lato muzycznie i tanecznie, dodając do tego największą radość płynącą z pomagania innym. Dołącz do super zabawy i przy okazji wesprzyj Joannę Konkel i Jasia Walosa. Sprawdź szczegółowy program i rezerwuj czas na 30 sierpnia!

15.00- 19.00 Animacje dla dzieci w „Nieustraszonym stylu…”

15.00- 19.00 Konkursy z nagrodami dla całych Rodzin

15.30- 17.00 „Jedno życie…” – autorskie muzyczne spotkanie z młodzieżą oparte na historii życia Piotra Plichty (znanego rapera) komentowane przez Dorotę Nowakowską

17.00- 19.00 Charytatywny Maraton Zumby: Mateusz Śmikiel, Kasia Jaskółska-Pitoń i przyjaciele zatańczą dla Joanny Konkiel i Jasia Walosa

Zarezerwuj czas i przybywaj! – zachęcają i zapraszają wszystkich głogowian organizatorzy „Pożegnania z Latem”

30 sierpnia, godzina 15.00- 19.00, Klub Środowiskowy MCWR przy ul. Folwarcznej 7 w Głogowie.

Projekt jest  współfinasowany przez Gminę Miejską Głogów w ramach realizacji zadania publicznego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.