Chrobry Głogów kontra Chojniczanka Chojnice- niedziela, godzina 19.00!

W niedzielę, 26 sierpnia na stadionie przy Wita Stwosza 3 Chrobry Głogów zmierzy się z Chojniczanką-Chojnice. Początek spotkania o godzinie 19.00. Przed piłkarzami Chrobrego naprawdę trudne zadanie, zwłaszcza jeśli przyjrzeć się statystykom meczy z Chojniczanką, które niestety nie są zbyt pomyślne dla Chrobrego. Na 12 rozegranych z tą drużyną spotkań głogowianie zwyciężyli tylko raz, Chojniczanka pokonała Chrobrego 6 razy, a 5 razy padł remis .Pora zmienić te wyniki i zdobyć 3 upragnione punkty – w niedzielę kibicujemy i trzymamy kciuki za pomarańczowo- czarnych! 

Przypomnijmy, że w środę Chrobry remisował 0:0 z GKS Jastrzębie, co dało naszej drużynie 1 punkt. Tym samym po sześciu rozegranych kolejkach Chrobry zajmuje 15 miejsce w tabeli.

Jak mówił po spotkaniu w Jastrzębiu, szkoleniowiec Chrobrego Grzegorz Niciński

Punkt cieszy, gra nie do końca.

—  Graliśmy z beniaminkiem, który jest bardzo głodny i to było po nim widać, po determinacji, po grze…Stworzył sobie sporo sytuacji. Mam pretensje do swojej drużyny o niedokładność, dużo niedokładności. Nie mogliśmy uporządkować gry i przez nasze straty, zwłaszcza na własnej połowie, GKS stwarzał sobie sytuacje. Z przebiegu gry mogło być różnie, ja jestem z tego punktu zadowolony. Osiągnięty z beniaminkiem, który jednak gra ciekawie i niejeden klub straci tu punkty — komentował trener, dodając — Musimy zrobić wszystko, żeby się zregenerować i zagrać lepiej z Chojniczanką w niedzielę.

Nasz przeciwnik jest w dobrej formie, co pokazał w spotkaniu z Odrą-Ople wygrywając 4:1.

Czy tym razem zobaczymy Chrobrego rozgrywającego udane akcje, czy piłkarze głogowskiej drużyny pokażą determinacje i chęć walki o lepsze miejsce w tabeli?

Ważna informacja dla wszystkich sympatyków Chrobrego Głogów!

Pomarańczowo- Czarni będą w niedzielę, o godzinie 9.00 przy głogowskim Ratuszu. Trenerzy z Akademii Piłki Nożnej oraz projektu Trener Osiedlowy poprowadzą Wbieg na Wieżę Ratuszową oraz turniej Meryk Cup 1×1 na mini-boisku, współorganizowany przy wsparciu Cukierni Meryk.

Przedsprzedaż biletów (kasy Pływalni):

0 zł – do 7 roku życia

5 zł – bilet ulgowy dla dzieci w wieku 13-15 lat

8 zł – bilet ulgowy dla młodzieży od w wieku 16-18 lat, dla emerytów za okazaniem legitymacji, dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz dla posiadaczy Karty Seniora

15 zł – dorośli

17 zł – bilet rodzinny 1 opiekun + maksymalnie 2 dzieci do 13 roku życia

30 zł – bilet rodzinny 2 opiekunów + maksymalnie 4 dzieci do 13 roku życia

70 zł – bilet z przywilejami VIP obejmujący domowe mecze Nice 1 Ligi i Pucharu Polski

Przedsprzedaż prowadzona do dnia meczowego, jej zamknięcie nastąpi na 3 godziny przed rozpoczęciem meczu.

BILETY – DZIEŃ MECZU (KASY STADIONU)

0 zł – do 7 roku życia

10 zł – bilet ulgowy dla dzieci/młodzieży w wieku 8-18 lat, dla emerytów za okazaniem legitymacji, dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz dla posiadaczy Karty Seniora

20 zł – dorośli

GDZIE KUPIĆ?

Przedsprzedaż biletów:

kasy pływalni „Chrobry” w dniach:

piątek, 24 sierpnia, godz. 10.00-20.00

sobota, 25 sierpnia, godz. 10.00-20.00

niedziela, 26 sierpnia, godz. 10.00-15.00

Bilety w przedsprzedaży można również nabyć w STS (w Głogowie przy ul. Jedności Robotniczej) oraz w salonach Empik (w Głogowie Galeria Glogovia).

Zakup online umożliwia serwis http://www.kupbilet.pl

Sprzedaż normalna biletów:

– kasy stadionu (otwarte na godzinę/półtora/dwie przed rozpoczęciem meczu)

Wstęp na mecz piłki nożnej osoby małoletniej do 13-go roku życia następuje wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. 

 

Źródło: Chrobry Głogów

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Puchar Polski: Chrobry Głogów zagra z Legią Warszawa!

Najlepsza drużyna poprzedniego sezonu w Polsce, Legia Warszawa, będzie rywalem Chrobrego Głogów w meczu 1/8 finału krajowego pucharu. Klub ze stolicy wygrał Puchar Polski w poprzednim sezonie i obecnie celuje w obronę trofeum. Dla pomarańczowo-czarnych będzie to więc niezwykle trudna przeprawa.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.