Narkotyki były już przygotowane do sprzedaży…

32-letni mieszkaniec powiatu głogowskiego został zatrzymany przez policjantów Wydziału Kryminalnego za posiadanie narkotyków. Podczas prowadzonych czynności w mieszkaniu podejrzanego funkcjonariusze znaleźli ponad 200 porcji nielegalnych substancji…

— 23 sierpnia policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 32 – letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu oraz pomieszczeniach gospodarczych, w trakcie przeszukania, policjanci ujawnili i zabezpieczyli narkotyki w postaci amfetaminy oraz marihuany. Zabezpieczona ilość amfetaminy wystarczyłaby na 150 porcji rynkowych tego narkotyku, a marihuany na 90 porcji. Substancje były już częściowo zapakowane w woreczki strunowe służące do ich porcjowania — mówi Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Podejrzany, 32 – letni mieszkaniec powiatu głogowskiego przyznał się do posiadania substancji psychotropowych i środków odurzających. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.  Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

 

Zdjęcie:KPP Głogów

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.